pbsz

Olkusz

Opinie o pbsz

marcin.... - 2011-06-06 18:04:41 a jakie teraz są tam warunki finansowe w tej firmie?? i czy warto sie pchac do kopalni?? atmosfera w zalodze jest ok?? Atmosfera w załodze ok, zarobki średnie. jeżeli chcesz tylko pracowac na kopalni to lepsze taka praca niż żadna. A ci co pyskują na dozór za bardzo biora sobie do serca wszystko co sie mówi, niestety tak już jest na kopalni ...

marcin....

Zostaw opinię o pbsz - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pbsz