IT-Business Support

Opinie o IT-Business Support

Witam, pracowałam w tej firmie ponad 7 miesięcy, mimo iż mój pracodawca był bardzo młody moja ocena w porównaniu w dniu pierwszej rozmowy rekrutacyjnej a dniu kiedy odeszłam znacznie się zmieniła. Pracodawca naprawde super, świetnie się z nim pracowało, nigdy nie robił rzadnych problemów gdy coś mi się zdarzyło zaniedbać czy zapomnieć. Zawsze był wyrozumiały i nigdy nie zaznałam krzywdy w tej pracy. Niestety musiałam zrezygnować gdyż sie przeprowadzam z opola, mam nadzjeję że uda mi się znalaźć podobną prace i takiego szefa.

Zostaw opinię o IT-Business Support - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT-Business Support