Newell Rubbermaid Poland

Słupsk

Opinie o Newell Rubbermaid Poland

Weronika

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy powyższej firmy?

garneck

Ostatnimi czasy jak pamiętam to właśnie kilka osób do HR potrzebowali, wymagana była znajomość kilku języków, między innymi @hajalk był to język niemiecki, duński, polski czy też nawet francuski. Co do wynagrodzenia to myślę, że spokojnie ponad 3000 netto

pikacz

Moja opinie dotyczy Poznania - Jaryszki. Ogólnie jeżeli chodzi o podejście zarządu to nie uważam aby (bylem zatrudniany właśnie przez agencje) było ono złe. Nie dają odczuć, że jesteśmy inni - gorsi od normalnych pracowników etatowych - co jest też pewnie zasługą bardzo sympatycznego podejścia pracujących tam normalnie pracowników. Jak nie mogę robić w sobotę bo mam coś ważniejszego zaplanowane, to nie robię. Proste, a jak jest tak jak mówicie i chcą wywalić z roboty czy tam czymś grożą, no to normalnie odchodzę. Trudno nie dogadaliśmy się ja nie mogę robić w sobotę, kropka. Zresztą jak poinformujecie z wyprzedzeniem, że w tym miesiącu nie da rady w 2 soboty to też są takie problemy? Dla mnie ważne, że nie ma jakiś głupkowatych wyzwisk, poniżania, ogólnie ludzie są na poziomie, cała reszta to kwestia dogadania się finansowo i z terminami. Pracujesz - akceptujesz umowę, nie akceptujesz nie pracujesz idziesz gdzie indziej, gdzie się dogadasz, to chyba jest logiczne. Ja z takim podejściem nie miałem problemów no ale może niektórzy mają inna sytuację życiową. Pozdrawiam wszystkich pracowników Newella, bardzo sympatycznie ludzie.

qwerty

Dla kogoś, kto nie zna sytuacji we firmie oraz na magazynie - ok. Firma źle zarządzana. Na każdym kroku oszczędności. Od pewnego czasu zatrudnianie ludzi z agencji = spadek jakości. Ciągłe braki personalne. Mobbing to codzienność. Chęć uzyskania jak największego obrotu jak najmniejszą liczbą ludzi. Nie chcesz bądź nie możesz przyjść w sobotę? Kierownik zaprasza na rozmowę w cztery oczy. Zarząd kompletnie nie interesuje się sytuacją na magazynie. Najważniejsze to cyfry. W ciągu dwóch ostatnich lat obrót wzrósł o kilkaset %. Z miesiąca na miesiąc magazyn bije kolejne to rekordy pod względem wysyłki - podwyżek jak nie było tak nie ma. Firma w moim mniemaniu jak i pozostałych pracowników straciła. Nie potrafią docenić pracownika. Człowiek przestaje się liczyć.

pikacz

Od czasu do czasu potrzebuja dodatkowych pracownikow na magazyn - zwiekszone zamowienia np pod koniec miesiaca. Praca ok, tylko trzeba byc caly czas skupionym aby wrzucac odpowiednia ilosc towaru do paczek. Placa... w sumie za mniej bym nie robil wiec idealnie wywazyli :) PIeniadze laduja na koncie na czas. Atmosfera ok, ludzie na magazynie bardzo fajni. Z zarzadem mozna sie dogadac. Jedyny minus to ze, informacje o dodatkowych godzinach roboty lub pracy w sobote pojawiaja sie... 15 minut przed koncem pracy... takie troche nieprofesjonalne. Pozatym widac, ze firma jest zarzadzana w bardziej amerykanskim stylu - nie ma tej polskiej mentalnosci. Dalej sie nie wypowiadam i zostawiam to dla pracownikow o wiekszym stazu niz miesiac pracy. Ogolnie jako dorabianie w wybrane dni tygodnia - polecam.

paranomia.pl

Pracowałem to wiem..(usunięte przez administratora)

Układy układziki. Jeśli chodzi o Żerniki, nie warto.

magda

Czy ktoś pracuje może pod Poznaniem jak tam jest ? Jak sie dostać można ?

M.

Jak się pracuje w Newell? Hmm, to jest korporacja, nastawiona na zyski, jak wszystkie firmy handlowe, ciśnienie jest jak wszędzie. Warunki pracy na najwyższym poziomie, stała pensja (atrakcyjna) na umowie (bez ściemy) wypłacana na czas + premia, wszystko wykazane (nie ma pod stołem, nie ma obcinania). Jeśli chodzi o zwolnienie (akurat mnie to dotyczy) - likwidacja stanowiska pracy, to już dawno nie słyszałam o tak porządnej firmie, okres wypowiedzenia (bez świadczenia pracy dla zakładu pracy) płacone według średniej z ostatnich trzech miesięcy na koniec okresu wypowiedzenia w całości jednorazowa wypłata odprawy (w zależności od przepracowanego okresu 1-2-3 miesięczna) i tu nie uwierzycie dodatkowo 2 miesięczna odprawa w ramach podziękowań od firmy oraz opłacenie przez Newella firmy specjalizującej się w pomaganiu znalezienia nowej pracy, napisania CV i listu itd...także jak widzicie nie ma się do czego przyczepić, dotychczas najlepszy pracodawca u jakiego miałam okazję pracować :) POLECAM!!!

Bengi

Świetny pracodawca. Rewelacyjni współpracownicy. Dziś żałuję, że odszedłem z tej firmy

roman

nie zgodze się. Firma ma złą opinię na rynku Office. Postrzegana przez klienta jako firma nierzetelna. Generalnie żle zarządzana.

Pracodawca bardzo rzetelny i uczciwy

Zostaw opinię o Newell Rubbermaid Poland - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Newell Rubbermaid Poland