any time restauracja i hostel

Kraków

Opinie o any time restauracja i hostel

tobi

mnie tez interesuje praca na wakacje i dlatego przeglądam tę stronę @kicia czy wiesz na pewno, że restauracja i hostel Any Time w Krakowie będzie potrzebować więcej ludzi na czas wakacji?? Bardzo podoba mi się to miejsce i myślę, że praca mogłaby być całkiem fajna

lolka
@tobi 21.05.2016 08:48

o to widzę że od 10 lat nic się nie zmieniło , traktowanie pracowników jak śmieci i złodziei, pokrywanie strat , obcinanie na pokrycie renamentowych braków

xsxdad

W restauracji Any Time pracowałam jako kelnerka .. i również nie polecam. Stawka za godzine to jakaś porażka,traktują Cię jak śmiecia w dodatku jesteś"kelnerką,sprzątaczką i wszystkim czym da się...

patrycja

juchas byles tak? bo mnie jutro na rozmowe zaprosili

kaja

NIE POLECAM!!!!! Byłam jeden dzień i ostatni. Szefowa - osoba niekompetentna,w dodatku widać, wydaje się jej, że z każdego można zrobić wała. Na rozmowie,powiedziała, że na godzine jest 6 zł plus napiwki,po czym okazało się, że za pierwszy dzień pracy stawka godzinna wynosi 4 zł, o czym nie wspominała,dopiero po przepracowanym pierwszym dniu(telefonicznie zostałam poinformowana)W drugim dniu,kiedy byłam już w drodze do pracy,20 min przed jej rozpoczęciem, zadzwoniła szefowa, że w dniu dziesiejszym pada deszcz i żebym sobie zrobiła wolne hahaha. Napiwków także nie otrzymałam, ponieważ jak się dowiedziałam od jednej z kelnerek za pierwszy dzień pracy napiwki mi się nie należą. Po rozmowie z szefową odnośnie napiwków, stwierdziła ona, że do tej kwestii się nie wtrąca. NIEUCZCIWOŚĆ WZGLĘDEM PRACOWNIKÓW I WYZYSK!!!!!

magda

he, he tak ja też tam pracowałam w okresie wakacji i nie polecę nikomu takich szefowych- zakompleksiona stara panna i rozwódka, plac nowy ich nienawidzi, swoje frustracje wyładowują na kelnerach i kucharzach, robią przekręty kosztem pracowników, nie są obiektywne, klientów nie szanują bo np. gdy np jest duży ruch goście restauracji czekają na obsługę a pani [usunięte przez administratora] wysyła kelnerkę po truskaweczki na plac i życzy przyrządzwenie ich ze śmietaną i cukrem. A no i niedawno na okres próbny przyjmowały wszystkich po jednym dniu nikogo nie zatrudniały i nie płaciły!!!!

GORĄCO NIE POLECAM, pracując jako kelnerka w umowie jesteś panią sprzątającą, od marnej pensji co miesiąc są odbijane koszty piwa itp. rzeczy ginących z baru, a także dziwnym trafem znikające telewizory i anteny , połamane krzesła z hostelu też nie zostaną pominięte przy dawaniu pensji- średnio 200-300 zł co miesiąc każda osoba pracująca ma za coś odbite od wypłaty, właścicielki hamskie, nie szanują żadnych pracowników, ciągła rotacja i zwalnianie się pracowników sprawia to, iż jako kelnerka w pewnym momencie musisz dokonczyć przyrządzać spagetti prowinciale za kucharza który właśnie się zwolnił lub został zwolniony, pomiędzy obsługiwaniem gości też należy czyścić fugę na sali bo właśnie SANEPID przyjdzie, a i tłumaczyć klientom domagającym się zniżki za biegające szczury po ogródku, że to takie mini zoo.PORAŻKA

Zostaw opinię o any time restauracja i hostel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie any time restauracja i hostel