elkabel

Bielsko-Biała

Opinie o elkabel

szubdk

niestety @kajko juz nie szukają :/ miałeś to szczęście że jeszcze trafiłeś na to ogłoszenie, ja już niestety nie, więc szczęcia musze szukać gdzie indziej

Dębowy

WIELKA PROMOCJA !!!! Praca dla Chińczyków w Elkablu, bo tylko chyba oni są zdolni robić za takie marne grosze.

das

Zdecydowanie niepolecam!!!!!! Z oddziału bielskiego wszyscy madrzy uciekaja! Brak mozliwosci rozwoju!!! Po6 latach ciezkiej pracy możesz się spodziewać zarobków na poziomie1400zł netto!!! Premia na poziomie 300zł jest CUDEM!!! Nowym pracownikom prpopnuja wiecej jednak oni widzac renome te firmy spośrod innych hurtowni elektrycznych szybko uciekaja. Dziwi mnie fakt ze wlasciciel dalej ja prowadzi-chyba z sentymentu!

Zostaw opinię o elkabel - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie elkabel