korporacja agentów zawodowych s.j.

Bielsko-Biała

Opinie o korporacja agentów zawodowych s.j.

też anonim

kolego, koleżanko, z oddziału Chorzowa, odwal sie od Bielska, bo nam tu to szefostwo odpowiada i to bardziej niż wasz [usunięte przez moderatora] moja opinia: oddział Bielsko spokojna praca i szefostwo normalni (ludzcy) oddział Chorzów parcie na ([usunięte przez moderatora] szefa), lubi jak skaczą wokół niego pajacyki i mu przyklaskują. a warunki finansowe dobre w obu przypadkach

pseudo "szefowie" firmy z bielska [usunięte przez moderatora] nieudolni, nigdy nie zdążają z niczym na czas, nieprzyjemni, układowi jak węszą swoją korzyść,a ludzi mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , ogólnie odradzam, opowiadają frazesy, a to nie sprawdza się w praktyce

Zostaw opinię o korporacja agentów zawodowych s.j. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie korporacja agentów zawodowych s.j.