Opinie o neo24.pl - NEONET S.A.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Neo24.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Neo24.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo24.pl w Wrocław

kandydat

może mi ktoś szczegółowo odpowiedzieć jak zarabia się w neo24.pl. interesuje mnie podstawa w okresie próbnym jak i po nim, system motywacyjny, premie itp. itd. i ogólnie jak w miesiącu można tam zarobić. z góry dzięki za info

Observe

Kiedy zaczynałem pracę w NEO24.PL w Punkcie Wydań w 2009 roku, praca ta była naprawdę świetna. Firma traktowała swoich pracowników wtedy jak ludzi. Może był brak pakietów socjalnych i bonów na Święta ale za to nadrabiała to pensja, która na wtedy była odpowiednia w stosunku do wykonywanych obowiązków (ogromna odpowiedzialność za lokal, sprzęt i przede wszystkim za gotówkę). Później wydłużyli godziny pracy do 20:00, ucięli premię o kilkaset złotych. Wszystkim nowo zatrudnionym pracownikom dawali niższe pensje. Brak jakichkolwiek podwyżek a firma przecież się rozwijała. Sprzedaż towarów rosła, co chwila otwierały się nowe Punkty Wydań w wielu miastach w Polsce...aż zrobił się z tej firmy jeden wielki moloch. Pracownicy zarabiają teraz nieco ponad minimalną krajową. Wszystkich pracowników "ze starą pensją" (wyższą) pozwalniali. Do tego dodać chore plany sprzedażowe, niemożliwe często do zrealizowania i nie mające nic wspólnego z efektownością pracowników (dosprzedaż, współczynnik 0,7 na który pracownicy Punktów Wydań nie mają realnego wpływu) i wychodzi z tego kiepski pracodawca, który jest nastawiony na zysk zapominając o ludziach , którzy pracują w firmie. Muszę jeszcze wspomnieć o lekkim psychicznym mobbingu ze strony Kierownika Punktów Wydań na całą Polskę (maile+sposób rozmowy face to face z pracownikami kiedy nikt tego nie widzi i nie słyszy). Jest to człowiek, który absolutnie nie nadaje się do tej pracy. Jest zapatrzony tylko w swoje cztery litery i nie szanuje swoich pracowników. Wydaje mi się, że jest na to ciche przyzwolenie ze strony centrali. Na koniec jeszcze dodam fakt, że jesli zachoruje w tej firmie to tylko teoretycznie możesz isc na zwolnienie bo w praktyce nie ma kto Ciebie wtedy zastąpić (presja a co za tym idzie forma mobbingu). Okres urlopowy...to samo. W okresie urlopowym pracuje się po 5-6 tygodni bez przerwy po 10 godzin dziennie od poniedzialku do piątku plus w soboty 4 godziny....bo firma tez nie jest w stanie zorganizować zastępstwa a nazywając sprawę po imieniu jest to wyzysk. Kończąc, Neo24 do 2009 roku było naprawde świetną firmą, z którą mam naprawdę miłe wspomnienia ale po roku 2009 wszystko zmienilo się o 180'. Nie ma teraz tygodnia aby na infolinii nie rezygnował ktoś z pracy. W Punktach Wydań także są bardzo częste rotacje pracowników. W stosunku do powierzonych obowiązkow, zysku dla firmy i olbrzymiej odpowiedzialności - praca w Neo24.pl nie jest warta uwagi. Lepiej zatrudnić się na produkcji przy taśmie - Pensja wyższa, mniej stresu i zdecydowanie mniej odpowiedzialnosci. Pozdrawiam Wszystkich obecnie pracujących w PWO oraz na infolinii. Trzymajcie się

a to tam trzymaja cie na sile? jakie umowy daja?

neonista

Oj tam, pracodawca jak każdy inny, stawia warunki, wymaga, nieraz się czepia ale ogólnie to dobra firma, chwalę sobie pracę w niej.

xl

Szukam czegoś innego, zbyt dużo nerwów kosztuje mnie praca w tej firmie przy obsłudze infolinii. Tu nie myślisz o tym co robisz masz być jak robot, kierownictwo ciągle dodaje Ci obowiązków dodatkowych do wykonania. nawet nie można w spokoju zjeść. Owszem dostałem podwyżkę po 3 miesiącach ale zapierdol się podniósł nie miłosierdzie. Żałuję że tu przyszedłem i liczę że to moje ostatnie tygodnie w tej firmie. Odradzam !!!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Nie wiem kto z Neło24 Cie nasłał, ale zgodzę się z "przed przedmówcą". Praca tam jest jak praca robota sterowanego automatycznie! Zero działań innych niż przewidziane odgórnie. No i dochodzi szefostwo - ludzie jakby z innej planety (łącznie z językiem lub małą znajomością polskiego). Ogólnie jak ktoś nie lubi robić nic poza to co każą to polecam, dla ambitnych wprost przeciwnie.

bu

Nie polecam praca typowo jak w Call center z tym że trzeba w jednym czasie.. odbierać telefony, odpisywać na email, pisać na czacie... kierownictwo to buraczki z wroclove.... zarobki niezłe.. ale atmosfera chora... a obciążenie stanowiska pracy ogromnie i duża odpowiedzialność... nie polecam szkoda zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Neo24.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Neo24.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Neo24.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neo24.pl?

Kandydaci do pracy w Neo24.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neo24.pl
1.9/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Nyska 48A
    50-505 Wrocław