MICHAL CHMURA

Wolbrom

Opinie o MICHAL CHMURA

albin

nie wiecie, czy potrzebują kogoś do pracy w firmie remontowo - budowlanej M. Chmury,@agent nie wiesz nic na ten temat?

agent

[usunięte przez moderatora] polecam tego pracodawce. długo pracuje w tej firmie, nigdy nie było problemów z kasą. Jesteś uczciwy to i szef jest w porządku. polecam

Karolak

Zgadzam się z Pozytywnymi Opiniami polecam pracodawcę , mimo ze już nie pracuję nigdy nie było żadnych problemów płaci tyle co było umówione i w terminie .Pewnie masz złe wspomnienia bo byłeś jednym z przypadków które próbowały pić w pracy i być nie rzetelnymi. POLECAM PRACODAWCĘ W 100% WIELKI +

Szukasz pracy?

buras

niestety nie zgadzam sie z ta opinia[usunięte przez moderatora] .odradzam takiego pracodawce!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o MICHAL CHMURA - Wolbrom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MICHAL CHMURA