ARTEUS CAPITAL HUNGARY KFT.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 17 ocen.

Opinie o ARTEUS CAPITAL HUNGARY KFT.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTEUS CAPITAL HUNGARY KFT.

kornik
użytkownik zarejestrowany

@sympatyk to daj posze namiary gdzie moge jakiekolwiek info znaleźć o nich, gdziekolwiek się cokolwiek pojawia to ciągle jest w języku węgierskim. a to oni oferują wyjazdy do kraju Orbana i zatrudnienie tam? podobno tam gospodarczo jest raj obecnie teraz

sympatyk arteusa

To były początki firmy w Polsce. Obecnie już wszystkie informacje są dostępne również w języku polskim

anonim

Ludzie skoro sie wypowiadacie to jasno i wyraznie. Napiszcie na czym to wszysto polega a sadzic bedzie kazdy w/g siebie i oceniac czy mu to odpowiada! Tak swoja droga wszedlem na ich strone www i zadziwia mnie, ze tak "powazna" firma tlumaczy TYLKO naglowki na swojej stronie. Reszta jest niezrozumiala;/ ...moze celowo?

dn

Ktoś tutaj myli MLM z piramidami finansowymi...

Gość

Wiesz na czym polega polega MLM? - poczytaj w cieci to się dowiesz prawdy

jp

a dlaczego przestrzegasz ? co o nich wiesz że przestrzegasz ?

anonim

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych przed tą firmą. Firma działa w branży MLM (rodzaj piramidy finansowej).

Zostaw opinię o ARTEUS CAPITAL HUNGARY KFT. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTEUS CAPITAL HUNGARY KFT.