Muster sp.z.o.o-Kraków

Brzeg Dolny

Opinie o Muster sp.z.o.o-Kraków

the

jak dla mnie praca u nich jest ok, wiadomo, że każdy celuje wyżej co jednak nie zmienia faktu, że praca wymaga dyspozycyjności na zmiany oraz na czasem ciężkie warunki, ale za to wypłąty są zawsze w terminie i można liczyć na stabilność zatrudnienia ;)

Edzio

Dno totalne, do dziś 06.07 nie wypłacili mi ani kilkudziesięciu innym osobom za pracę w TESCO - SILESIA CITY CENTER Katowice, zresztą od 1.05 wzięła tą robotę inna firma ERA i jest na razie z pieniędzmi ok. Nie polecam pracy u takich niewypłacalnych dziadów......3 miesiące czekamy na kasę - co woła o pomstę do nieba!!!!!!!!

brzoza

Tu pracuja tylko ludzie zdesperowani.za 600 zl na miesiac.ta firma jako zaklad pracy chronionej powinna zniknac z mocy prawa,utrzymuja sie wylacznie z dotacji za zatrudnienie inwalidow.

KIKA

Masz racje Pracuś,nie dość że lecą w kulki z kasą,premi nie dają [usunięte przez moderatora] ,to żeby ludziom jakieś karpiowe dali to po co,lepiej w Krakowie nowe auta kupić i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wozić.WESOŁYCH ŚWIĄT PANIE DYREKTORZE-I ŻEBY AUTKO SIĘ NIE PSUŁO.

pracuś

Jestem obecnym pracownikiem firmy Muster w Tesco w Brzegu Dolnym i musze z przykrością stwierdzić że wypłata jest niby 10-tego co miesiąc a tak długo jak tu pracuje to nigdy 10-tego nie było,nawet dziś tj.15-tego w dalszej chwili jej niemam na koncie,fakt jestem wyrozumiały i wiem że pewnie połowa pracowników biurowych Mustera niema kompetencji do tej pracy a my musimy pracować na nierobów,ja na szczęście po nowym roku się zwalniam z tej bezssensownej i żalosnej firmy,na sam koniec informując inspekcje pracy i inne podmioty mogące zainterweniować,bo to co robią z ludżmi woła o pomste do nieba.NAPRAWDE JEŚLI CHCECIE ZROBIĆ NAJGORSZY BŁĄD W SWOIM ŻYCIU TO PRZYJMIJCIE SIĘ DO MUSTERA-ZABAWA GWARANTOWANA!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Muster sp.z.o.o-Kraków - Brzeg Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muster sp.z.o.o-Kraków