Clevelink

Cheltenham

Opinie o Clevelink

tomasz
użytkownik zarejestrowany

nie mam pojęcia, ja sądziłem, że oni nadal rekrutują Polaków. Nie obiło mi się o uszy nic, co miałoby wskazywać na ich likwidację czy upadłość. @mateo

inna

Skoro firma dlaczego do tej pory niktnie zgłosił jakichkolwiek naruszeń w tej firmie, może własnie tak jest że ludziom sie wydaje ze zarobia kokosyw3 miesiące, a przeciez nikt na siłe nie trzyma w tej pracy-nie podoba sie to zmienic trzeba, A tak na marginesie to czy u nas nie wykorzystuje sie pracowników!!!!!!!!!!!!!!!

pig

co za glupoty wypisujecie,praca swietna a company tez oki!robic wam sie niechce buraki!

ja juz dzieki Bogu nie musze tam pracowac-zaraz mi lzej...jeszcze tylko o moje pieniadze sprobuje zawalczyc bo nerwow mi juz niewroca-niestety....bagno! to prawda tam potrzebny PROKURATOR albo INSPEKCJA PRACY!!!i POLSKI URZAD SKARBOWY...bylobo po CLEVELINK,u pomodle sie o to!

glupek z clevelingu

jesli jestes wariatem pracujacym za grosze i dotego bogatym-to przyjmij sie tam do pracy.(usunięte przez administratora) NA KAZDYM STOPNIU>>>jest tylko wtedy oki-jesli oni cos od ciebie chca...(usunięte przez administratora)-TO PRAWDA!

anonim - 2009-04-18 19:32:26 wszystko ok no oki!

A.W.oo

praca bardzo dobra dla osób lubiących mieć kontakt z ludżmi , czasem jest zamieszanie w biurze ale to akurat wytłumaczalne dużą ilośćia klientów , ogólnie pozytywnie ;))

pracodawca super ale office to smietnik

użytkownik zarejestrowany

wszystko ok

Zostaw opinię o Clevelink - Cheltenham

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clevelink