ELectorluX!

Świdnica

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o ELectorluX!

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELectorluX!

anonim

Ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma co narzekać w Kraju [usunięte przez moderatora] jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robić trzeba czy sie to komuś podoba czy nie ! praca na ulicy nie leży a jak ktoś tylko narzeka , że mało zarabia i to tamto sramto to niech sie zwolni i znajdzie robote za nie wiadomo jakie pieniądze hah musicie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrozumieć ,że w tym kraju nigdy sie nie zarabiało dobrze i nie predko bedzie ! chyba ze ktos ma jakis fach w reku i potrafi cos zrobic w budowlance hydraulice czy co kolwiek bo tacy ludzie sa polecani i oni maja kase za akord czy cos takjiego a ludzie ktorzy maja szkole jaka maja czy tam bez fachu ida wlasnie na taka produkcje pracowac i sie nie ma co dziwic ze pieniadze sa jakie sa! a siedzienie przed komputerem i narzekanie na to wszystko nic nie da POZDRO Pracownik LINI 6 :D ehehehe

Zostaw opinię o ELectorluX! - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELectorluX!