Opinie o Inter-Comodo BARBARA GRYMUZA - LUBLIN w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inter-Comodo BARBARA GRYMUZA - LUBLIN. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Inter-Comodo BARBARA GRYMUZA - LUBLIN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Comodo BARBARA GRYMUZA - LUBLIN w Lublin

Magdalena D. Nowy wpis

Po początkowym świetnym wrażeniu opinia zdecydowanie negatywna. Kandydatom aktualnie pracującym w innym miejscu polecam serdecznie podpisywanie umowy przedwstępnej. Po umówieniu się, że podejmujemy współpracę złożyłam wypowiedzenie, natomiast trzy dni później otrzymałam wiadomość sms(!) że oferta pracy jednak jest nieaktualna. Dla zainteresowanych - uzasadnieniem było, że nie informowałąm na bieżąco o postępach w procesie wypowiedzenia. Mój okres wypowiedzenia trwał 3 miesiące, starałam się rozwiązać to za porozumieniem stron jak najszybciej co się ostatecznie (niestety dla mnie) udało, jednak ze względu na korporacyjne procedury trwało to te kilka dni. Właściciel Inter-Comodo we wtorek dostał ode mnie informację, że jestem w procesie i skontaktuję się jak będę wiedziała kiedy dokładnie mogę zacząć, wtedy wszystko było ok. W piątek rano bez żadnych wcześniejszych pytań (i mimo zapewnień, że dostenę pracę niezależnie czy uda mi się rozwiązać umowę za porozumieniem stron czy nie) dostałam wiadomość zrywającą naszą ustną umowę. Dodam też, że przy okazji rozmów rekrutacyjnych dowiedziałam się, że właśnie po tygodniu pracy odeszła zatrudniona tam dziewczyna. Żałuję, że nie wzbudziło to moich podejrzeń.

Zadziwiające, firma z ogromną rotacją pracowników nie ma żadnego wpisu. Właścicielka odznaczyła ogromne piętno na byłych pracownikach, że teraz boją się pisać ???

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Comodo BARBARA GRYMUZA - LUBLIN - Lublin

• Jak się pracuje w Inter-Comodo BARBARA GRYMUZA - LUBLIN?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Comodo BARBARA GRYMUZA - LUBLIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042