Usługi Marketingowo Promocyjne mgr inż. Andrzej Woźniak

Szczecin

Opinie o Usługi Marketingowo Promocyjne mgr inż. Andrzej Woźniak

mjbjh

@Miś a co konkretnie podoba Ci się w pracy w Usługacg Marketingowo Promocyjnnych mgr inż. Andrzej Woźniak ??? Bo także chciałabym tam aplikowac jak tylko pojawią sie nowe oferty pracy, bo na razie cichosza :/

smg

Ludzie, czytacie jednoznacznie negatywne opinie i nadal stawiacie pytania, jakbyście nie zrozumieli ostrzeżeń innych??? Chcecie się użerać z ..., to wchodźcie w to. Na uczciwość i poprawne układy nie ma co liczyć, a dorobić to się można... nerwicy i nauczki na przyszłość.

ola

czy ten pan werbuje tez nauczycieli?

Pierwsza opinia to cała prawda o tym kimś, a nawet dałoby się dorzucić parę szczegółów...

ANONIM

Witam, możecie państwo napisać coś więcej o współpracy z tym panem, może na priv.

były pracownik

Oj, masz rację, wiem o jego przekrętach bardzo dużo. Dziwi mnie tylko czemu MON i US się za takiego jeszcze nie wzięli.

[usunięte przez moderatora] , który twierdzi wprost, że dla dobra pracownika zostawia sobie jego zarobki i podatki w swojej kieszeni. Na opornych zawsze znajdzie chamski wykręt.

Zostaw opinię o Usługi Marketingowo Promocyjne mgr inż. Andrzej Woźniak - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Marketingowo Promocyjne mgr inż. Andrzej Woźniak