Opinie o Selgros Cash&Carry w Bytom Chorzowska 88a

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Selgros Cash&Carry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Bytom Chorzowska 88a

Luk19/R/20

moim zdaniem a spedzam tam wiecej czasu niz w domu... skuli moich obowiazkow wiec powiem tak organizacja do (usunięte przez administratora) kierownicy do (usunięte przez administratora) jedynie tam pracownicy sa spoko i kasjerki sa tez fajne a kierownicy mysla ze sa tam Bogami ... wspolczuje organizacji pracy a rowniez pozdrawiam pracownikow selgros Bytom naprawde jestescie spoko a kierownicy do wymiany...:)

Na początku wszyscy byli dla siebie mili w pracy. Dysponenci zarówno jak i kierownicy. Z czasem się to zmieniało - zmieniali się pracownicy,kierownicy i tak jest do dziś. Z taka zmiana że atmosfera jest nie do zniesienia. Widza to klienci - czepia się do wszystkiego dyrektor nie wspominając o kierownika hali...nie dziwne że jest coraz mniej składanych podań i coraz mniej hurtownikow przyjezdza-tu nikt nikomu nie idzie na rękę....pracownik jest nie szanowany..pytanie -jak tak dalej bedzie-to kto będzie pracował w tej firmie? A kto kupował????

Jarek

(usunięte przez administratora)kto Ci naopowiadał takich rzeczy. Pracuje tam 12 rok i takie pieniądze to mają kierownicy działów po 10 latach pracy, a dokładnie (usunięte przez administratora)złoty na rękę, ale po 10 latach-a nie na DZIEŃ DOBRY. Aż mi się wesoło robi. U nas w Bytomiu na hali (usunięte przez administratora)z, którym cały czas walczymy. Nie ładujcie się w te samo (usunięte przez administratora)co ja... Mam już swój wiek i niestety nie moge zmienić pracy. Nie polecam pracy w tej firmie !!!

pracowik

Ty tam na serio pracujesz???? Bo ja pracuje od lat i to co piszesz to jakaś kpina

sel
@Jarek

12 rok w hali a w listopadzie 2016 mineło 10 lat nikt siłą nie trzyma nikogo jak się nie podoba i za mało zarabia to złożyć wypowiedzenie a pisać bzdety a dalej pracować to jest żałosne i żenada

po co ci to

Czytam i niedowierzam. Te komentarze w większości to komentarze prostaków, nierobów i obiboków. Nasi pracownicy, wiedząc o tym jakie jest w Sel poszanowanie kodeksu pracy i jego restrykcyjne przestrzeganie nie pisaliby takich bzdur...rzeczywiście wynagrodzenia pozostawiają wiele do życzenia- na każdym ze stanowisk. Jednak, wychodzisz do domu punktualnie, masz od 8-11 dni wolnego w miesiącu. Nie sądzę też aby byli tam głupi ludzie, ja takich nie znam, są ludzie niezadowoleni...ale pracują po 14 lat. Skąd rotacja, przecież czasem ktoś chce zmiany i podziwiam takich, że nie mają obaw przed zmianą, czasem ktoś coś zarypie ( pracownicy często kradną), czasem przyjdzie na cyku ( chlają i żrą nie swoje), dziewczyny rodzą dzieci, ludzie odchodza na emerytury. Nie ma tu ludzi doskonalych, kierownicy sa rozni, ale ciśnienie nie pojawia się z ich glupoty tylko z oczekiwan jakie wyplywają z poznania...co do ludzi, pracownicy podpieprzają kierowników a potem im tjutjają do uszka, kierownicy jak glupki idą im na rekę, a potem my pracownicy plotkujemy miedzy sobą obrabiajac sobie wzajemnie (usunięte przez administratora) e ten wyklada serwis w ciągu godzin pracy, ten chodzi szczać co 1h. obiektywnie mam dobrego kierownika a i tak zdarza mi się narzekać...to ludzka zawiśc po prostu.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

kierownik z Katowic

Ale polotem nie grzeszyłeś. Dobrej opinii też sobie nie pozwoliłeś wystawić

kos

Marne wypłaty są na czas-zawsze 10tego

lol

Wisi u nich dziesiątki ofert pracy-bo ludzie od nich uciekają po pierwszej wypłacie :)

pracowik

Brdziej trafnej opinii nigdy nie slyszalem :) Brawo dla Ciebie bo to wszystko prawda Pracuje 8 rok, ale szukam innej pracy bo to co sie dzieje jest nie do opisania

kos

Selgros, to totalny (usunięte przez administratora). Zero poszanowania dla pracownika, zapierdzielasz za (usunięte przez administratora), premie i tak Ci zawsze zabiorą,bo znajdą na to sposób. (usunięte przez administratora) urlop bierzesz kiedy oni ci pozwolą, urlopy na żądanie- też. Opieke na dziecko także planujesz-bo musisz wiedzieć kiedy twoje dziecko zachoruje :) Pani dyrektor chodzi po hali i czeka na pokłony do samj podłogi-a kierownicy chcą się (usunięte przez administratora)ze strachu. Noż kurde, totalne przegięcie........

B
@kos

Cała prawda-potwierdzam !!!

zawiedziona

Zastanawia mnie dlaczego ludzie się poddają...? Nie starają nic zmienić...?! Czy w Poznaniu wiedzą jak się traktuje ludzi w selgrosie/ pracowników (czy pracownik to też człowiek?!!!!) ...?! chyba tak ale nic ich to nie obchodzi...! Rozumie że są ciężkie czasy ale jeżeli zgodzimy się z tym, pozwolimy odebrać sobie szacunek do samych siebie to co nam zostanie?!!! NIC!!! Mogą zabrać nam premie ale nie pozwólmy żeby nam odebrali szacunek do samych siebie!

zawiedziona

(usunięte przez administratora)Całkowity brak szacunku dla pracownika!!! A gdyby nie zwykły pracownik to tych wszystkich kierowników by nie było!!!

inteligencyja wrodzzono

Aleś ty głupio...

zawiedziona

Selgros to po prostu żenada! Tyle powiem, ludzi tam mają za nic i nic dla nich nie znaczymy. W jednej chwili jest dobrze a w następnej lądujesz z ręką w nocniku. Nigdy nie wiesz kiedy nadejdzie twoja kolej...

witam

ja powiem tak to co sie dzieje w zakladach pracy to nie jest wina pracodawcow tylko naszego cholernego systemu stworzonego przez nasz rzad kochany a pierwsze prawo do pracy maja emeryci co maja 3tys

być albo nie być...

Witam byłam na rozmowie zastępca kierownika działu, atmosfera na rozmowie super, wynegocjowałam 2 tys. na rękę, szkolenie poza miejsce zamieszkania, pierwsza rozmowa z jakimś kierownikiem, po paru godzinach tel. że druga rozmowa na dzień następny, drugiego dnia rozmowa z dyrektorem i podsumowanie "to kiedy chcę Pani zacząć prace?" wychwalili mnie....niedowierzanie....tylko ja mam aktualnie pracę i boję się, że trafie gorzej....choć nic na to narazie nie wskazuje.

była

Ogólnie to jest tak, jeśli nie masz grupy to tak czy siak Cię zwolnią. Moja bliska osoba została w ten sposób potraktowana, pracował za 4, ale szukali na niego haka i już bez ostrzeżenia, (usunięte przez administratora) go zwolnili. A żeby urlop sobie zaplanować w tym (usunięte przez administratora)to najpierw miał głos najdłużej pracujący albo (usunięte przez administratora), a pracownik był na szarym końcu. Gdy przyszło co do czego zawsze było na tego robola... aa no i nie zapominajmy o zmianach, które tam są bo jest ich 75 możliwości !! od 4:40 do 21:40 i pracuje się 8 h i 20 min. a gdy przyszło do wybierania nadgodzin to zawsze problem bo NIE. (usunięte przez administratora)

gosc

Szanse są zerowe. Możesz pracować 500 lat a o wyższej pensji zapomnij

anonim2

I jak dostałeś prace w Bytomiu?

gość

Jest jeszcze gorzej Najniższa krajowa, pracujesz za 3 bo zwolnienia...

cv

Byłem na rozmowie na stanowisko prac. biurowego. Zarobki (usunięte przez administratora)netto. koniec końców kierownik jednej z hal, który m. in. przeprowadzał rozmowy zaproponował mi stan. Lidera grupy reprezentantów firmy. (usunięte przez administratora) a po zsumowaniu zarobku miesiecznego w optymistycznym wariancie to (usunięte przez administratora)netto, z czego 35 proc. to premia której można nie dostac. Ogólnie poziom rekrutacji słaby - zrobili spęd ludzi na jedna prawie godzinę.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Bytom

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry