WielkiWydruk.pl

Opinie o WielkiWydruk.pl

kg

Eseistę potwierdzam :D

byly pracownik

potwierdzam śmierdzącą piwnicę,klepią gorzej od chińczyków. firma upadająca [usunięte przez administratora] . ceny mają z kosmosu a wykonanie reklam tragiczne.. . zarządzanie poligloty[usunięte przez administratora] powoduje rozpad firmy od środka, najlepsi odchodzą od nich.Wariatkowo oparte regułkami i paragrafami pana [usunięte przez administratora] , które są ideą dla samych sobie a nie po to aby coś funkcjonowało.Właściciel nie widzi problemu bo ma wszystko w nosie...a pan[usunięte przez administratora] . zatruwa życie pisaniem eseji kilkutomowych i sam rządzi firmą. To niepierwsza jaką doprowadza do ruiny.Hipokryzja i zrzucanie winy aby nie zapłacić.NIE POLECAM!

Zostaw opinię o WielkiWydruk.pl - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WielkiWydruk.pl