Opinie o Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans w Tychy

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 10 stycznia.

Mari Nowy wpis

Bardzo dobra atmosfera, wypłata dobra i na czas, szkolenia, omawiania zmian w podatkach. Polecam z czystym sumieniem

Honorata Nowy wpis
@Mari

To były jakieś praktyki lub staż może w Twoim przypadku? Pytam, bo dziwię się, że przy tak pozytywnej opinii tu nie pracujesz. Jeśli chodzi o praktykantów to są tutaj limitowane miejsca? Ile ma mogą przyjąć na jeden okres?

Mari Nowy wpis
@Honorata

Pracowałam tam więcej niż półtora roku. Zmieniłam pracę z powodów miejsca zamieszkania

Olga

na goworku jest teraz ogloszenie z tej firmy "Biuro rachunkowe zatrudni studentkę rachunkowości do przyuczenia do pięknego zawodu księgowej."- czy ktos w tym miejscu tak pracowal, czy pracodawca chce zatrunic kogos mniej doswiadczonego by mu po prostu mniej placic?

Plama na honorze

Mala kasa, szkoda czasu na to miejsce. Lepiej poszukać szczęścia w innym miejscu.

Paula
@Plama na honorze

Była Pani ? Pracowała ? Na jakieś podstawie taka opinia ?:) z góry dziękuje za odpowiedz

Płyn na plamę
@Plama na honorze

komentarz osoby która została zwolniona...:)

Firma Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak wygląda sprawa grafiku w Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kluska

Biuro jest czynne w godzinach 8-16

Klusla

Dziwne że wszystkie negatywne komentarze pojawiają się gdy ktoś zostaje zwolniony...:) ja nie narzekam na pracę w Eurobilansie

Lola

Wszystkie poprzednie komentarze to kłamstwo. Atmosfera jest ok, mamy spotkania integracyjne dla pracowników. Z wolnym nie ma problemu, wyplata na czas. Mamy również multisport.

@Lola

A czy macie szkolenia? Czy sa premie? Ile pracowników obsluguje jedna dziewczyna?ile Was jest w biurze? Jakie zarobki?:)

@Kasia

Zadałaś sporo pytań, na które i ja, przyznam szczerze, chciałabym znać odpowiedzi. Dziwne, że jeszcze nikt nie postanowił na nie odpowiedzieć. @Kasia, a może od tego czasu zdążyłaś już podjąć pracę w Biurze Rachunkowym Eurobilans? Ciekawi mnie, jak przedstawia się Twoja aktualna sytuacja.

Mari

Niskie wynagrodzenie, duża rotacja, mało przyjazna atmosfera. To tak w skrócie.

Orarara
@Mari

Wypłata faktycznie moglaby być wyższa ale tak jest wszędzie. Rotacja? Mamy stały zespół ale powiększa sie ze względu na większą ilość pracy(więcej firm). A atmosfere tworzą ludzie, więc..;)

Pani
@Mari

Dlaczego dokladnie zla atmosfera? Szefowa czy kolezanki? Oferta pojawia sie non stop. Ile zarobi Specjalista?

R.
@Orarara

Tak nie jest wszedzie. Zarabiam obecnie wynagrodzenie z 4. Z przodu na tym stanowisku:) Oferta jest ciagle odswiezana to musielibyscie miec chyba z 100 pracowników biurowych

Paula

@Lola a jak często i jak wyglądają te spotkania integracyjne dla pracowników? Faktycznie można się zrelaksować?

Róża
@Paula

To zależy. I same wychodzimy gdzies w weekendy i szefowa od czasu do czasu cos zorganizuje:) tyle sie nasłuchałam negatywnych komentarzy o tym biurze a rzeczywistości jest zupełnie inna. Pytanie czy to konkurencja czy zawistni byli pracownicy?

@Róża

Ja na przykład spotkałam się z opinią, że w biurze Pani Małgorzaty Krzysteczko księgowe nie mają godnego wynagrodzenia? Z tym też się nie zgodzisz? Czy jak to wygląda w praktyce?

Wiktoria

Pewnie dobrze wam się pracuje i stąd od jakiegoś czasu nikt nie zagląda na forum?

Ola la la

Niestety wolność wypowiedzi w tym serwisie wg. "regulaminu" NIE POZWALA na swobodną INDYWIDUALNĄ ocenę współpracy z ww. Przedsiębiorcą. Liczą się wyłącznie zgłoszenia i zażalenia chowane za zasłoną godzenia w dobra osobiste?!?? A CO z dobrem osobistym bylych pracowników szanownej firmy??? ! W MOJEJ subiektywnej opinii, nie jest to miejsce godne uwagi. Jeśli szukacie pracy, gdzie będziecie przychodzić z przyjemnością, będziecie czuć sie docenieni za swój wklad i poświęcenie dla firmy, wasze wynagrodzenie będzie wystarczające na godne życie, gdzie macie możliwości rozwoju to SZCZERZE polecam poszukać dalej.... Jak już ktoś wspomniał, ciągle odnawiana oferta pracy powinna już Ci dać do myślenia. I proszę się nie łudzić, że to zasługa prężnego rozwoju. Przecież powierzchnia biurowa nie jest z gumy, i nie rozciąga się w magiczny sposob. Ilość stanowisk pracy jest ograniczona.

Caryca

Wszystkie negatywne - PRAWDZIWE - komentarze zostały usunięte przez administratora więc jaki jest sens bytu stron opiniotwórczych skoro nie można wyrazić opinii, która nie odpowiada szefowej ?

@Caryca

Twój komentarz pochodzi z października, ale może czasami jeszcze wchodzisz na ten wątek. Powinnaś mieć pełną świadomość tego, że posty, które zostały usunięte przez administratora musiały w jakiś sposób naruszać regulamin GoWork, z którym możesz śmiało się zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin Nie ma zatem znaczenia, czy dany wpis był pozytywny, czy też negatywny. Nadal pracujesz w Biurze Rachunkowym Eurobilans?

Kostek
@Marta

A ja czytałem poprzednie komentarze i w żaden sposób nie naruszyły one regulaminu. Opinie opiniami. Ale sam fakt poszukiwania od ponad roku pracowników mówi sam za siebie. Nawet treść ogłoszenia się nie zmienia. Więc coś jest nie tak. To tylko przypuszczenia. Nie chcę się przekonać na własnej skórze. Poczekam na odpowiednia ofertę. Może kiedyś się znajdzie.

@Kostek

Skoro administrator usunął jakieś posty, to z całą pewnością musiały one naruszać zasady, spisane w regulaminie serwisu GoWork. Możesz zapoznać się z nim pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin To, że w Biurze Rachunkowym Eurobilans często poszukują pracowników w równym stopniu może oznaczać, iż firma prężnie się rozwija. A byłeś kiedykolwiek zainteresowany pracą w tym miejscu?

Zasłonka :)

Bardzo polecam. Pracy tyle co wszędzie- w końcu przychodzimy do pracy A nie do spa !! A zarobki ok - termin ich wypłacania zawsze o czasie A gdy jest taka potrzeba to nawet wcześniej. Szefowa bardzo szanuje ludzi którzy szanują pracę.

Gucio
@Zasłonka :)

S E R I O ?????? :D

Żaglówki

Nie wiedziałam że mamy problem z urlopami. Dodatki to się chyba dostaje za wyniki a nie za siedzenie od dzwona do dzwona i kombinowanie jak robić żeby się nie narobić a wypłata się zgadzala. Benefity faktycznie ich brak ale czy to najważniejsze kryterium przy wyborze pracy? Zarobki są na tyle dobre że i bez benefitow starczy na karnet na silownie dobrego prywatnego lekarza w razie potrzeby czy kosmetyczke. Rotacja jest wszędzie w każdej branży a wykwalifikowanych specjalistów coraz mniej. Papugo skoro byłaś taka dobra w tym co robiłaś i niezastąpiona rzecz jasna to trzeba było zabrać klientów ze sobą żeby się nie meczyli. Głupie gadanie.

Jeśli pracownicy nie potrafią ze sobą dobrze współpracować i teraz narzekanie to nie jest wina firmy!!!

Pedro

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Szok.pracowałam tam kilka lat temu..wszystko było ok..szefowa w porządku..

admin

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne wieści, ponieważ wątek o zatrudnieniu wBiuro Rachunkowe Eurobilans nadal nie ma wielu opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans - Tychy

• Jak się pracuje w Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans?

Małgorzata Krzysteczko Biuro Rachunkowe Eurobilans
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Konfederatów Barskich 17
    43-100 Tychy