P H U DRAWEX DAMIAN BIESZKE

Sopot

Opinie o P H U DRAWEX DAMIAN BIESZKE

Weronika
użytkownik zarejestrowany

W sieci pojawiło się oferta pracy - Drawex poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIKI DZIAŁU HANDLOWEGO – PRACA W BIURZE. Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat procesu rekrutacyjnego? Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Jednym z wymogów jest znajomość języka angielskiego - czy w ramach rekrutacji jest przeprowadzany test z języka obcego?

Tamara

Firma nie wywiązuje się z umów W dniu 28 04 2017r Zawarłam umowę na montarz dzrzwi z firmą drzwi miały być zamontowane miedzy 10 -15 czerwca No niestety do 18 Czerwca nikt się nie odezwał dopiero po mojej interwencji w dniu 18 czerwca miła pani w punkcie obsługi poinformowała mnie że 19 czerwca ktoś do mnie zadzwoni.Dziś czyli 19 czerwca głos w telefonie poinformował mnie żemoje drzwi będą gotowe dopiero między 26 a 31 lipca Nie wiem jak mam to oceniać jak dla mnie to jest jakiś nie smaczny żart

okoa
użytkownik zarejestrowany

Hej, ale jakich średnich zarobków można się spodziewać jako specjalista ds. zarządzania jakością? Podobno doliczają jeszcze jakieś premie do tego, a to się ceni.

Agusia

Witam niestety ja z drzwi nie jestem zadowolona od listopada czekam aby ktoś przyjechal na reklamację i do dnia dzisiejszego nic.Drzwi za tą cenę niską jakość.

obrona wnosi

mieli racje, nikt nie bedzie znosił krzyków i wrzasków. Takie wnioski wyciągam z twojego tektu. Zrobił bym tak samo

SerMonter

a ty myslales ze jak przyjdziesz do firmy to dostaniesz narzedzia i auto ???? to nie Skandynawia

AH

Samo to że znów zmienili nazwę firmy już któryś raz z rzędu mówi samo za siebie.

keram

Praca montera w trójmieście, jakieś opinie tych co pracują lub pracowali?

100% na tak

Polecam, szybki montaż pięknych drzwi delta. Dzięki !

Zadowolony

Szybka, sprawa wymiana z montażem drzwi, dziękuje i polecam !

TuKuZ

Bardzo spodobała mi się ta usługa: (usunięte przez administratora) - montowanie drzwi na stare futryny. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Mogę dodać że wykonują pomiary za darmo.

KlientMaciej

Jestem bardzo zadowolony z roboty którą wykonali panowie wraz z darmowym mierzeniem. Czekałem tylko kilka dni na nowe drzwi które zostały bardzo szybko i dobrze założone. Jako że zależało mi na czasie to panowie zamontowali mi nowe drzwi na starej futrynie. Bardzo dobra cena w porównaniu do jakości. Serdecznie polecam firmę każdemu.

Marek

nie rozumiem skąd te negatywy, pewnie konkurencja, u mnie wszystko sprawnie i bez problemu

paula

Firma drawex zamontowala w moim domu wszystkie okna z których jestem bardzo zadowolona !! Fachowo czasowo i bez problemów

Klient Gdańsk M

Firmę polecili mi znajomi i nie dziwię im się. Panowie mają fachowe podejście, co prawda były lekkie opóźnienie, ale w dzisiejszych czasach czas nie sprzyja nikomu i dobrze to wiem po swojej pracy. Drzwi zamontowane profesjonalnie, efekt końcowy bardzo mi się podoba. Cena zdecydowanie konkurencyjna w stosunku do innych firm. Polecam

hamer

Jeśli pracowałeś w tej firmie to daj znać, dostałem ofertę pracy na montażach, dzięki

klientgerda

Zdecydowanie polecam firmę Drawex. Byli pomocni przy doborze drzwi i szybko wykonali swoją robotę. Drzwi gerda idealnie wpasowały się w nasz wystrój.

KlientGdynia

Dziwią mnie te opinie, bo ja jestem bardzo zadowolony z usług PHU Drawex. Bezpłatny pomiar pomógł mi w podjęciu decyzji o wyborze odpowiednich drzwi. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, a efekt końcowy oceniam wzorowo. Polecam !

Zostaw opinię o P H U DRAWEX DAMIAN BIESZKE - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P H U DRAWEX DAMIAN BIESZKE