AirGenerator

Gdynia

Opinie o AirGenerator

joe

Ja jestem zadowolony. Elektrownia wiatrowa pracuje prawidłowo i mimo moich początkowych obaw jestem pozytywnie zaskoczony. Nie miałem jakiś dużych oczekiwań, ale rachunki za energię elektryczną spadły znacząco o ponad 130zł miesięcznie.

oszukany

Dodam jeszcze ze panujaca siec w polsce pod innymi nazwami np agro Bud lub tez Murat i wiele innych tak samo oszukaja poniewaz wspołpracuja z AG z Gdyni nawet na serwis jak przyjada sprawdzic co sie niedzie to niezle skasuja a potem juz sie niepokaza

oszukany

witam Trzymajcie sie od oszustów jak najdalej wszystko co sprzedaja to tandete z chin , jesli sprzedadza wam towar i okaze sie wadliwy to mozecie zapomniec o pomocy w uruchomieniu lub tez gwarancji. z tego co sie dowiadywałem jest bardzo duzo osob ktore zostały oszukane nawet na kwoty przekraczajace 20tys nie wspomne tez i o mniejszych kwotach

Grzegorz

Rewelacyjna firma, fantastyczni fachowcy znający się na swojej pracy, miła obsługa. Polecam

Olga

Polecam. Firma AirGeneratory potrafi doradzić i dobrać odpowiednie rozwiązanie do potrzeb swoich klientów. Elektrownia wiatrowa którą mi wykonali jest wydajna i bezawaryjna.

Jan

mili fachowcy,znajacy sie na swojej pracy Polecam

Laura

Rewelacyjna firma, popieram całym sercem ich działalność na rzecz szerzenia proekologicznych zachowań i sposobów pozyskiwania energii, oferowane przez nich rozwiązania sa na najwyższym poziomie, a w dodatku pozwalają oszczędzić nie tylko środowisko ale i portfel

Pati

Od kiedy mam mini elektrownię wiatrową w swoim domu zainstalowaną przez firmę AirGenerator moje problemy z ciepłą wodą zniknęły, jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy to profesjonalni fachowcy

Ula

Zainstalowana mini elektorwnia woiatrowa w moim domu służy do ogrzewania bieżacej wody, jestem pozotywnie zaskoczona jej funkcjonowaniem ,rewelacyjnie działa, nie spodziewałam się nawet że aż tak dobrze

Basia

Znakomita firma, ich elektrownia wiatrowa pozwoliła na znaczne obniżenie rachunków za energię w moim domu, energię wygenerowaną z tej mini eletrowni przeznaczamy na ogrzewanie wody bieżącej w moim domu, znakomicie sie sprawdza ten system

Zostaw opinię o AirGenerator - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AirGenerator