WICIK-FOLIE

Kołbiel

Opinie o WICIK-FOLIE

sta

robiłem tam parę lat to potwierdzam syf brud smród i ubóstwo! ale na szczęscie już tam nie robię, poszedłem do konkurencji i jest bez porównania. pieniądza zawsze na czas i tyko przelewem wypłata plus premia w całości, a maszyny i warunki bez porównania i niebo lepsze!

biały

(usunięte przez administratora)mydlenie oczu płatnościami na raty dwa miesiące po terminie!w ratach po 100, 200 , 300zł. zero organizacji pracy, (usunięte przez administratora)stawki za godzine głodowe, maszyny zabytkowe!!

Zostaw opinię o WICIK-FOLIE - Kołbiel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WICIK-FOLIE