Infinity HR

Norwich

Opinie o Infinity HR

karina
użytkownik zarejestrowany

no ja bym chętnier nawet wyjechała do tej norwegii do pracy, słyszałam że bardzo duże wynagrodzenia nawet pracownikom fizycznym płacą więc byłabym zainteresowana, nie potrafię jednak znaleźć żadnego info po polsku o ich rekrutacjach, dajcie prosze namiary

MB

Ja nie polecam. Stuart [usunięte przez moderatora] Zwalniają kobiety w ciąży.

PluCIorX

A ja moge ich polecic - zarobki powyzej przecietnych ( mowa tu elektronikach i kierowcach ). Jezeli chodzi o zalatwienie mieszkan -75 Gbp za tydzien za pokoj ( wszystkie oplaty wliczone ) to wcale nie jest drogo - kto wam takich glupot naopowiadal - czy obskurne ? - ciezko znalez exkluzywne mieszkanie w angli bo wiekszosc jest podobna. Ale jak cos wam nie odpowiada zawsze mozna kupic jakas gazete i samemu zalatwic wszystko w 2-3 dni. A Stuart to jak najbardziej spoko koles tylko trzeba w stosunku do niego tez byc spoko. Dzieki tej firmie zarabiam teraz okolo 30K rocznie i nie mam na co narzekac ( startowalem 3 lata temu za najnizsza ) Pozdrawiam

ginger=stuart

Jesli chodzi o agencje infinity hr nikomu jej nie polecam . a wiec na poczatku bylo wszystko fajnie jak chcialem zmienic dom to to [usunięte przez moderatora] nie chcial mi zwrócic depozytu spowrotem a pozaty jak zalatwia jakies domy to sa strasznie obskurne i drogie. Jesli chodzi o warunki pracy brak placenia za overtime oraz nie placa za urlop typowa wyjeka nie polacam

użytkownik zarejestrowany

Trudno cokolwiek napisać , ale mam nadzieję że to jest porządna firma która znnajdzie mi uczciwą pracę. Atutem jednak jest to że nie chcą żadnych pieniędzy. Czekam na pozytywną odpowiedź.

Zostaw opinię o Infinity HR - Norwich

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infinity HR