COWAL NIERUCHOMOŚCI

Orzesze

Opinie o COWAL NIERUCHOMOŚCI

nastka

Niech Pan przestanie do mnie pisać i chcieć się spotkania mam naście lat i nie interesują mnie stare zboki

Pracownica była

Jak pracowałam kiedyś u tego Pana to mnie łapał za mój tyłek był taki wredny z i proponował sex po pracy jest skończonym draniem

M

Pracownice zatrudniane z portalu towarzyskiego co mi wiadomo i jest to prawdą , córka miła sympatyczna dziewczyna i jest mi jej żal ze ma takiego ojca Prezesa

Szukasz pracy?

klient

Polecam tą formę jak najbardziej rzetelna i profesjonalna obsługa klienta . Miły i pomocny szef

bylypracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Gwarantuję że będziesz żałować..

szukający
@bylypracownik 23.09.2014 18:25
Nie polecam pracy w tej firmie. Gwarantuję że będziesz żałować..

moglbys cos wiecej napisac?

Zostaw opinię o COWAL NIERUCHOMOŚCI - Orzesze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COWAL NIERUCHOMOŚCI