KIEROWCA MIEDZYNARODOWY

Opinie o KIEROWCA MIEDZYNARODOWY

Marcin

Czy firma Kierowca Międzynarodowy funkcjonuje na rynku? Nie można znaleźć na jej temat żadnych informacji. Co wiecie o tym pracodawcy? Jakie warunki zapewnia? Czy pracownicy zatrudnieni w firmie mogą liczyć na wysokie, terminowo wypłacane wynagrodzenie? Dajcie znać, czy warto starać się o pracę w tym miejscu.

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w KIEROWCA MIEDZYNARODOWY? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Łukasz

Ktoś coś wie o aktualnych ofertach pracy, bo jestem zainteresowany współpracą z tą firmą, z góry dziękuję za pomoc :)

krystian

odradzam,(usunięte przez administratora), przekonalem sie na wlasnej skórze, odradzam wszystkim

krystian

anonim - 2009-06-22 13:46:45 nie ty sie zegnasz tylko tobie podziekowali,wiadomo madziar tanszy.bys sie przedstawil przynajmniej.bo do josa zamelduje.pontonpowiem tak, omijac te firme szerokim łukiem, pracowalismy prawie rok w tej firmie na terenie polski, braklo nam 2 tygodni aby otrzymac umowe na stale, po za tym wyzysk na maxa, praca po 15-17 godzin dziennie, a zapłacone za 8, boed komputer obcina dziennie 2 godziny za nic, kasa marna, po 300 godzin w robocie w miesiac-, wiecznie brakowalo po okolo 300-500 euro miesiecznie, na koniec nie zaplacili nam wyplaty i zaleglego urlopu, dispo ton van schadeveik to zasrany ss-man, nie interesuje go ze masz juz tach przegiete, masz jechac i koniec bo on ma taki plan, zero wolnego, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , (usunięte przez administratora), biuro w salz gitter mydli oczy wyplatami po 1900 euro na reke przy 12 godzinaqch pracy dziennie, w rzeczywistosci pracujesz po 15 a wyplata max to 1450 euro, a jak sie bedziesz dopominac swoich pieniedzy to cie zwolnią, odradzam wszystkim agencją pracy z polski podpisywania umow z VDB i polecania pracy kierowca w tej firmie,

dobra firma ale z powodu tanszych pracownikow musze pozegnac sie z ta firma

Zostaw opinię o KIEROWCA MIEDZYNARODOWY - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIEROWCA MIEDZYNARODOWY