Grupa Top Farms

Głubczyce

Opinie o Grupa Top Farms

Luidzi

Na jakie warunki finansowe i wyposażenie może liczyć przedstawiciel handlowy w firmie?

Weronika

Zastanawiasz się nad pracą w Grupa Top Farms? Sprawdź, kogo obecnie poszukuje firma: http://topfarms.pl/praca/ Będziecie aplikować? Macie już jakieś doświadczenia z owymi stanowiskami?

Am

To prawda, praca do ciężkich nie należy, można spokojnie powiedzieć, że jest raczej lekka, na pewno nie tak wymagająca jak mówią co niektórzy, a atmosfera... różna.

XYZ

Pracuję obecnie w tej firmie i atmosfera poza działami, gdzie pracują same kobiety jest bardzo dobra. Tam gdzie są wyłącznie kobiety jest niestety podpie...nie, obgadywanie i ogólnie kwas. Praca wcale nie jest taka ciężka, relacje z przełożonym są dobre, w zarządzie pracują rozsądni ludzie z którymi można normalnie porozmawiać.

Marek

Nie polecam. Praca wyczerpująca psychicznie. Brak szacunku. Zarobki zależne od tego komu liżesz D...

Przedstawiciel

czy ktoś pracuje bądź pracował na stanowisku koordynator ds sprzedaży w tej firmie? dział nasion dokładnie, może powiedzieć jak wygląda praca w rzeczywistości i jaka jest podstawa? dzwonili do mnie by przyjechać na rozmowę ale nie wiem czy warto

Paweł

Ja pracowałem w tej firmie. Dokładnie w TFW. Płaca niska. Szczególnie gdy masz nielimitowany czas pracy to wychodzi kilka zł za godzinę. Duża presja, bałagan we firmie, przełożeni mało słowni. Ludzi traktuje się za nic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt nie zwraca uwagi na zdrowie pracownika.

Maniek

Możesz jak najbardziej złożyć papiery ale nie myśl że będziesz pracował 8 h dziennie:) zdaża sie po 12 16 h a w sezonie jeszcze więcej za śmieszne pieniądze. Za żadne nadgodziny nie płacą.

@

Napewno nie w tej firmie. A kto tak uważa, wyląduje z depresją i wypaleniem zawodowym

nieznajomy

Witam, Grup TopFarms jest jedną z większych firm rolniczych w Pl. Praca jak na roli, nie ważne czy stanowisko robotnicze czy kierownicze - musisz być dyspozycyjny w każdej chwili wg potrzeby (to zależy jeszcze w jakim oddziale pracujesz -czym dalej na wsch. pl. tym gorzej). Zarobki- zwykły pracownik robotniczy to najniższa krajowa do tego nadgodziny których w sezonie jest duuuuzo. Najlepszi premie jakąs tam stówke może dwie góra trzy. Kierownictwo może wywalczyć nawet godziwą płacę ale nie ma nic za darmo. Godzi jest bardzo dużo, i przeliczając to na stanowiska robotnicze stawka na godzine wychodzi podobnie:). Kultura pracy? raczej jej brak, oczywiście to zalezy od przełożonego, Rozwój zawodowy- to co jest konieczne na Twoim stanowisku nic poza tym. Ogólnie praca dla tych którzy mieszkają przy gospodarstwie, dla ambitniejszych i wykształconych lepiej szukać w przemysle - przynajmniej normowany czas pracy( wolny i weekned czy wakacje latem) oraz kultura pracy na innym poziomie.

kit

Hej, a pracuje ktos obecnie w grupie top farms i może słyszał cos, by ogłaszali nowy nabór? Gdzie w ogóle moge znaleźć ich ogłoszenia pracy, bo w sumie mam z tym mały problem. Tak przy okazji, to gdzie sa prowadzone rozmowy rekrutacyjne i o co takiego moga mnie zapytac? Pozdrawiam i z góry dziekuję za informacje.

@kit 18.01.2015 22:16

mają ludzi za nic a zarobki żadne

dona

Ja z innej beczki, nie interesują mnie sama praca w wyżej wymienionej firmie. Wiem od znajomych którzy pracują że większość ma olewający styl pracy w firmie Ziębice, niszczenie urządzeń,marnotrastwo w firmie. Niektóre majstrowe celowo niszczą urządzenia by mieć większą premię za tzw.tony. Kierownik produkcji olewa wszystko bo jak twierdzi ma dobry kontakt z kierownikiem działu mechanicznego. Znam dwie osoby którym zależy na firmie są to pracownicy fizyczni pracujący właśnie na dziale mechanicznym, chwale ich za to że potrafią bez zgody kierownictwa usuwać usterki i awarie mp. dzisiaj awaria przy wialni. Niestety jedna majstrowa niweczy ich wysiłek a cała reszta próbuje naśladować głupią babę w kontekście wyrobionych ,,ton'' Dopóty prezesi top farms nie ukrócą tego typu zachowań to dalej będzie taki sam gnój jak za Pamapolu.

KOMBI

anonim - 2013-05-28 19:56:36 cześc, chciałbym wysłać CV do Top Farms i stąd moje pytanie o to jak w tej chwili wyglądają tam zarobki, atmosfera, czy szefostwo jest w porządku, czy istnieje jakaś możliwość rozwoju zawodowego i awansu?Daj spokój sobie z tą firmą lipa(usunięte przez administratora) kiepskie zarobki tam robią sami emeryci bo gdzie oni teraz pujdą w tym wieku trzymają się łapami i nogami masz 1300 na miesiąc i masz być zadowolony ja tam robiłem i się zwolniłem i wyjechałem do Danii i zarabiam 12000zł na 8 godz

A jak wygląda sytuacja w Top Farms Wielkpolska??

lwp

czy przyjmuja oni teraz do pracy?

nowy

mam zamiar podjac prace w top farms wielkopolska jako specjalista do spraw roslin kombajnowych wiecie może jakie wynagrodzenia ma taki ktoś?i jakimi autami jezdza,czy maja jakis dodział koło kórnika???? dzieki za odpowiedz

wódz

wreszcie ktoś powiedział prawde

śmieszne

Po prostu śmiać mi się chce piszecie że jest tak źle. Gościu pracuje 20lat i narzeka na złe traktowanie człowieka jesteś śmieszny. Wszyscy narzekają ale nikt się nie zwolni dlaczego?? bo dobra kasa z tego jest i nie chcecie żeby ktoś nowy lepszy wsiadł na wasze miejsce i oto cała prawda praca jak praca trzeba (usunięte przez administratora) ale tu jest taka różnica że na maszynach się nie zmęczysz bo one same wszystko robią.

łuczyk

Polecam filię Top Farms Agro - praca przy zaprawie - 360 godzin miesięcznie

No way

Nie rozumiem wszyscy narzekają a nikt się nie zwolni. Przecież pracujecie na nowych maszynach siedzicie i nic praktycznie nie robicie bo maszyna sama pracuje jedynie że pracujecie na starych "bizonach" ale akurat nie zauważyłem żeby na polach jeździły jakieś stare maszyny tylko nówki no paro letnie a jak się zdarzy jakiś starszy to jest w idealnym stanie. I ile tam zarabiacie konkretnie 2 , 3 tyś? ja Myślę że poniżej tego żaden kierowca nie ma.

taki tam - 2010-04-24 13:54:59 No to napiszcie ile zarabiacie, a jak piszecie że tak jest źle to czemu się nie zwolnicie i nie poszukacie innej roboty?? Ja bym się od razu zwolnił. Witam, to jaki jest poziom zarobków w top farms w wielkopolsce? ja próbuję czgoś dowiedzieć się przed ewentualną decyzja o podjęciu pracy.

taki tam

adek

Ja znam parę osób i pracują po 12godz dziennie później 12 godz wolnego i znowu do roboty ale mówią ze są zadowoleni bo dobrze płacą.

nono

Chciałem się tam zatrudnić i myślałem co innego o tej firmie ile tam zarabiacie?? (dokładnie) To może lepiej jest w top farms wielkopolska.

master

kasa mała ( usunięte przez administratora )nie polecam

Zostaw opinię o Grupa Top Farms - Głubczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Top Farms