Opinie o Grupa Top Farms w Głubczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Top Farms. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Top Farms o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Top Farms w Głubczyce

Hej, jak się zarabia na controllingu? I czy możecie polecić pracę na dziale? tak jak ktoś pytał ja akurat odnoszę się do stanowisk względnie stałych niż tych sezonowych, na stronie są oferty a akurat wpadam w zakres wymagań. Nie wiem tylko czy warto się ubiegać o stanowisko?

avo Nowy wpis

Witam. Jak wyglada praca na fermach Widok ,Goluszowice tzn. zniany od godz-do godz, ile dni pracy ile nastepnie wolnego , ile wychodzi w miesiącu godzin,jaka podstawa wynagrodzenia za godz.

Izabela Nowy wpis

Z tego, co widzę to jest to głównie praca sezonowa, bo to rolnictwo. Da ktoś znać jak wygląda praca i czym zajmuje się osoba, która działa na stałe? Widzę, że też tak można.

Grażyna

Kiedy tutaj zaczyna się ten sezon , bo ponoć praca sezonowa ?

Pracownik Nowy wpis
@Grażyna

Właśnie jest sezon. Oprócz pracy sezonowej jest także możliwość podjęcia stałej pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Grupa Top Farms. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jak długo trwa proces awansu w Grupa Top Farms?

Odpowiedź

To zależy od rodzaju stanowiska

To bardzo indywidualna sprawa i zależy od rodzaju stanowiska.

JaS31

Witam! Czy mile widzane są u Państwa kobiety na stanowisko magazynier oczywiście z uprawnieniami UDT oraz kat. T?

@JaS31

Proszę złożyć CV.

Dobrze płaca, robota sezonowa bo to rolnictwo. Ja wyciągam średnio ponad 5000 pln miesięcznie. Wymagają oczywiście dyspozycyjności ale coś za coś. W zimie można dorobić poza gospodarstwem mając wypłatę. Głubczyce.

Danny

Przy jakich godzinach znan takich co robia 505 godzin w miesiacu maja po 8 kola

Małgorzata
@Danny

Czy to sprawdzona informacja? Chcesz przez to powiedzieć, że dzięki wypracowywaniu nadgodzin można zarobić taką kwotę? Ta informacja na pewno jest bardzo istotna dla osób, które planują podjąć pracę w Grupie Top Farms. Czy Ty aktualnie pracujesz w tym miejscu?

Kamil
@Danny

Serio? Aż tyle godzin ktoś jest w stanie wyciągnąć? A minimalna stawka to jaka?

Simy
@Kamil

Serio, ja bylem w stanie kiedys zrobic 480h w miesiac

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grupa Top Farms?

Pytania uzależnione są od stanowiska na które się aplikuje

Bardzo profesjonalny proces rekrutacji, ciekawa i merytoryczna rozmowa, szybki feedback ze strony pracodawcy. Polecam aplikowanie do tej firmy.

Czy pracownicy Grupa Top Farms mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Asia

Tak, są organizowane spotkania integracyjne, gwiazdkowe, dożynki itp.

Czy Grupa Top Farms ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak ale godziny pracy uzależnione są od rodzaju zajmowanego stanowiska pracy.

BS

Cześć. Na czym polega praca specjalisty do spraw roślin kombajnowych? Ile można zarobić na takim stanowisku?

Małgorzata
@BS

Nie wiedziałam, że Grupa Top Farms szuka teraz kogoś na takie stanowisko. Przynajmniej takiej oferty nie ma na ich stronie: http://www.topfarms.pl/praca/ Liczę jednak, że ktoś Ci odpowie. A masz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pracę w firmie o takim profilu?

BS
@Małgorzata

Można tak powiedzieć, że mam doświadczenie i praktykę. Ogłoszenie znalezione na olx, fb, oraz stronie top farms.

Izydor

Żeby dobrze zarabiać trzeba niestety mocno się napracować, ja nie narzekam.

Dają dobre warunki, ja jestem zadowolony

XYZ
@anonymous

No właśnie też tak słyszałem. Chyba spróbuję zakręcić się koło tej firmy.

Roman
@XYZ

Czy przez słowo "zakręcić" rozumiesz także aplikować? Jeśli chciałbyś podjąć pracę w firmie, może warto byś złożył swoje CV? O ile oczywiście oferty pracy na danych stanowiskach są dla Ciebie odpowiednie. Zdradzisz nam, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie?

Weronika

@Rolnik mógłbyś napisać, dlaczego teraz ciężko dostać się do pracy w Top Farms? Firma prowadzi rekrutację na takie stanowiska jak: przedstawiciel handlowy, specjalista produkcji rolnej czy kontroler finansowy http://topfarms.pl/praca/ Twoje informacje o procesie przyjęcia do pracy oraz o warunkach, jakie oferuje Grupa Top Farms, okażą się pomocne kandydatom poszukującym zatrudnienia u tego pracodawcy. @Nick rozwiń, co rozumiesz pod pojęciem solidny pracodawca? Co takiego oferuje i zapewnia, że zasłużył na taką opinię?

@Weronika

Nie ma naboru bo się będą zwijać,kończy się dzieżawa jakoś niedługo,też szukam innej roboty,tu było fajnie

niktważny

W Top Farms dają pracownikom przede wszystkim godne warunki, traktują z szacunkiem, zawsze można się dogadać i rozwiązać ewentualne problemy, polecam

piotrek

Ja akurat pracowałam w zakładzie w tolkmicku, ale te firmy są powiązane, więc jeśli jest tu tak dobrze jak było u nas to mogę śmiało polecić :)

zdumiony

Miałem przyjść na chwilę, a już jestem prawie 2 lata, to o czymś świadczy. Dobre warunki oferują, a jak ktoś się stara to doceniają. Nie spodziewałem się, że będzie mi tu tak dobrze.

Weronika

@Karina a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się proszę tym, co wiesz na ten temat.

Karina
@Weronika

tak mają dział kadr ktory sie zajmuje takimi rzeczami, integracje są organizowane co jakiś czas... szkolenia też dla pracowników na różnych szczeblach.

S.K
@Karina

szkolenia są co chwilę robione, spotkania organizują z okazji świąt.

tarantino
@Weronika

Szkolenia na które można liczyć w tej pracy to fajna sprawa. Firma daje w ten sposób możliwość budowania doświadczenia i podnoszenia umiejętności. Jako pracodawcę mogę ich szczerze polecić

henry

Pracuje mi się bardzo dobrze w Top Farms. Praca jest ok, cenię sobie szkolenia, które dla nas organizują, dużo można się nauczyć i podnieść swoje kwalifikacje

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Top Farms - Głubczyce

• Jak się pracuje w Grupa Top Farms?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Top Farms tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Grupa Top Farms