Biuro Ochrony Trop

Poznań

Opinie o Biuro Ochrony Trop

mon

anonim, z tego co wiem w firmie nie ma problemów z płatnościami

jak sie słucha pierdół od innych to się tak ma ciekawe że inni pracują idz się chłopie leczyć , czemuś biedny bo głupi

internauta

Ja pracowałem od połowy maja i się zwolniłem bo przyszedł jakiś facet i powiedział że ona nie płaci nie odpowiada na tel tylko żadko je odbiera jezeli chodzi o odp na sms pisze "spiedr.." bo chce dostać swoja kase. Pracowałem na Albanskiej i hugo było. Niekaralnosc to fakt, na czarno to fakt. Ja idę jutro do US złorzyc doniesienie. [usunięte przez administratora] . która ma nr 660 jest cwana,nie wiem czy ona ma kontrole!!!!!!!!!!!!!!!!

KLEOFASS

Jak tam pracowałem to każdego pracownika zatrudniali na czarno i przyjmowali na karte rowerową lub bez żadnych dokumentów. Połowa pracowników siedziała w pierdlu bo nie ma zapytania o karalność. Płacili tak że każdy ich podawał do sądu po pierwszej wypłacie. Każdy pracownik co nie pracował za denaturat mi mówił że to są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i że nie warto dla nich pracować, niestety musiałem sie sam przekonać.

internauta

chciałem sie zapytac jak wyglada praca w tej firmie,jak wyglada wypłata,umowa. czy jest umowa na czas od razu podpisana, i jak wyglada wypłata w jakim terminie.

Zostaw opinię o Biuro Ochrony Trop - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony Trop