Thier Małopolanka

Ochojno

Opinie o Thier Małopolanka

Dominika

@pel i co spytałeś kolegi ja z zatrudnieniem w Thier Małopolanka? Dużo osób czeka na Twoją wypowiedź.

pel

nie wiem jak jest z zatrudnieniem teraz ale kilka miesięcy temu mój kolega zaczął tam pracować. Spytam go co tam się dzieje i napiszę tutaj jak najszybciej. Mam nbadzieję że wszystko ok bo ja też chciałbym się załapac

dostawca butelek

wszystkim którzy planują pracować dla szefa firmy Thier, Pana M., wiecznie chorego i cierpiącego, albo raczej wiecznie skupionego na sobie - weźcie pod uwagę, że dostawcom Pan M. też nie płaci, nie tylko naszej firmie, ale także innym firmom z branży. Nie jest to firma wiarygodna.

kriis

w tej firmie nigdy nie było wypłat na czas, zawsze były opóźnienia. A w kwestii pisania zza ekranu: w tym celu jest ten portal, żeby móc wyrazić swoje zdanie oraz informacje jakie się posiada

kriis

miki123

To co piszecie to jakaś bzdura!!! Thier Małopolanka to wspaniali, życzliwi ludzie. Wypłaty zawsze sa na czas,pewnie pisze takie brednie ten kto zazdrości im sukcesów Ja trzymam kciuki za coraz szybszy rozwoj Thier Malopolanka , firmy z tradycjami

kaz

pracodawca nie płaci wogóle a prosić się o sto złotych co tydzień to poniżenie, omijajcie firmę thier szerokim łukiem

cris

pracodawca nie płaci i nie daje w ogóle żadnej umowy o pracę, więc lepiej nie myśleć o tej pracy pod żadnym pozorem!!!

kris

popieram użytkownika raf, zdecydowanie w tej firmie nie dostaje się wypłat. A dochodzić później swoich racji jest ciężko. Panu M. nie zależy na pracownikach. Szkoda czasu na firmę THIER

raf

nie płaci wogóle na czas, trzeba się prosić o pieniądze. Gdy chce się odejść to trzeba czekać na pieniądze nawet rok. Właściciel zawsze znajdzie jakieś wytłumaczenie, on nie jest temu winny.... Więc lepiej omijać szerokim łukiem, niż marnować zdrowie, siły, czas i nerwy. Są zdecydowanie lepsi pracodawcy, a jak chce się pracować za darmo to można to robić w CARITAS.

wiesiek

nie płaci wogóle wypłat

Leni

Wszystko pięknie ładnie, szkoda tylko że pan Thier dorabia się na niezapłaconych fakturach od dostawców i wykorzystywaniu pracowników odkładając ich wypłaty w nieskończoność. Odradzam jakąkolwiek współprace z tą osobą.

peter

szczerze nie warto w firmie Thier szukać pracy. Właściciel wcale nie płaci, bardzo często nie ubezpiecza pracowników; słowem zagarnia wszystko pod siebie. Jeżeli ktoś chce pracować za darmo i błagać o swoje pieniądze to właśnie w tej firmie powinien zacząć pracować. Nie każdy "prywaciarz" na szczęście jest taki jak właściciel Małopolanki, bo byłoby u Nas gorzej niż w KRLD

link

Nie przesadzajmy, akurat polskie PKB stoi dośc wysoko, więc najpierw poczytaj, zanim bedziesz pisał takie głupoty o 100 lat za nie wiadomo czym. Pytanie teraz, czy warto w thier małopolanka obecnie poszukac pracy, czy warunki jakie oferują pracownikom sa do zaakceptowania, czy raczej radzicie poszukac pracy gdzie indziej?

wijtek

jakie niezadowolenia? przecież właściciel wogóle nie płaci, zalega pracownikom ogromne długi w postaci kilkudziesięciu wypłat; przykre ale z dużej firmy pozostało tylko wspomnienie. ale pan M we krwi podobno zawsze miał by nie płacić

monia

Czy właściciel uregulował Wam wypłaty? czy pracownikom bez umowy zostały wypłacone wszystkie pieniądze i po jakim czasie?

sylwek

totalna wariacja, brak poczucia ze strony właściciela odpowiedzialności za wypłaty; ludzie tam pracują za przysłowiową miskę ryżu; po zwolnieniu wypłaca zaległości nawet kilka lat; właściciel robi się za Boga, jaki to nie jest porządny, a pracownik dla niego to gorzej niż niewolnik!!!

kamil

pracowałem przez wakacje, oczywiście bez umowy; pieniądze dostałem dużo później, więc nie polecam

grrrrrym joas

(usunięte przez administratora)tata ciężko pracuje.... przykra sprawa

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!!!!!!!!!!nie pracujcie tu nigdy!!!!!!!!

mag

wspaniała praca, ale na początek kariery tylko, brak możliwości rozwoju, bazowanie na stereotypowych schematach

das

pracowałem tam ponad 2 lata, ( usunięte przez administratora ) nie polecam tej pracy nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Thier Małopolanka - Ochojno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thier Małopolanka