Oxido

Rybnik

Opinie o Oxido

Cel43

Zdecydowanie nie polecam. Pracodawca to psychol, wysuwa bezpodstawne oskarżenia, przeklina podczas rozmowy, reszty sytuacji nawet nie chce mi się opisywać (a są o wiele gorsze niż przeklinanie). Jedyny plus to fajna atmosfera, gdy szefa nie ma w pobliżu, reszta to kompletna katastrofa.

Homer88

Polecam Oxido jako pracodawcę - atmosfera jest świetna, a zespół nieduży i bardzo zgrany. Projekty są ciekawe i całkiem duże, dzięki czemu sporo się można nauczyć.

Zostaw opinię o Oxido - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oxido