Detal Koncept

Lublin

Opinie o Detal Koncept

czo

Oj bez przesady @mikoi wcale nie jest u nich tak źle.

Piequ

Po takie informacje to już bezpośrednio do wybranego sklepu musiałbyś się wybrać. Powiedz o jakie miasta i jaką ulicę Ci chodzi. Wydaje mi się, że nie powinno być problemu, chyba, że naprawdę miałbyś mało wolnych godzin ale to już kwestia dogadania. Jeszcze dochodzi pytanie czy ogólnie zatrudniają studentów ?

groszuk

nie wiecie jaka jest szansa na zobycie pracy w takim wlasnie groszku bo to by bylo chyba dobre miesjce pracy dla kogos ktosdopiero zaczal studia i poszukuje pracy tak zeby sobie dorobic i chodzic na zajecia w wekkendy. mam nadzieje, ze tak da rade polaczyc nauke i prace tutaj. macie jakies informacje ?

zadowolony Lublin

a ja nie narzekam. jeżdżę autem ile wlezie, nikt mnie nie kontroluje. Laptopik w dou sobie pracuje. Robię sobie zakupy, odwiedzam znajomych na koszt firmy. A że układy są ważne to fakt - ja nie narzekam :P

paweł

Firma może nie jest najgorsza ale płacą głodowe pensje!! zakłamana no i oczywiście układy i układziki, Dyrektorzy szczególnie niektorzy nie zbyt inteligentni, mało kompetentni , gorsi od swoich podwładnych.. Ogólnie nie polecam

an

ta firma to jest jedno wielkie dno wynagrdzonenia jest tak zaloosne pracownikow na sklep samoobslugowy na zminie jest 3 bo na wiecej firme nie stac odradzam!!!!!!!!to najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Krg

Czy ma ktoś wiedzę o pracy Regionalnego Kierownika Operacyjnego: pensja, obowiązki, atmosfera w pracy?

hop hop.... czemu tej pani nie ma ? a jak duzo kaski sie u was zarabia ?

pan i władca

a czemu nie ma (usunięte przez administratora)?? ;(

ostróda

Tak to prawda wszech mocna Emperia rządzi tam i (usunięte przez administratora)nie pomoże on jest fajny gość ale po wchłonięci nie sypia spokojnie

ostróda

brak decyzyjności i pewności tak wszystko na wariata a układy to układy nie przeliczanie tego co można przeliczyć ale ludzie fajni no (usunięte przez administratora)niema szkoda fajna była no (usunięte przez administratora) też konkret chłop ale szacunku nikt tam nie uczy

W firmie liczą się nie ludzie a układy ! Potwierdzam ! Tak postrzegana jest firma na rynku. Były pracownik

mikołaj

Witam. Miałem przyjemność pracować w firmie Detal Koncept, a tak, mówię o tym szczerze i otwarcie. Zaczynając tam pracę w jednym z makro regionów, byłem zielony, jednak były osoby, które poświęciły mi czas, w rezultacie czego wiele się od nich nauczyłem i w niespełna kilka tygodni od momentu zatrudnienia, stałem się dobrym fachowcem. Czas (choć krótki, rok) spędzony w firmie wspominam pozytywnie. Każdy z kim rozmawiałem na temat mojej pracy, mógł się ode mnie dowiedzieć, że praca którą wykonywałem sprawiała mi ogromną satysfakcję i nie przeszkadzało mi, że nie jednokrotnie poświęcałem swój wolny czas na pracę w domu (taka specyfika pracy). Przede wszystkim brakuje mi ludzi z którymi pracowałem, miałem wspaniałych przełożonych, wyrozumiałych i jak w dym, w każdej sprawie mogłem się do nich zgłosić. Szkoda, że ubiegły rok, to okres masowych zwolnień - likwidacja stanowisk pracy. Masakra, a już myślałem, że nareszcie odnalazłem dla siebie miejsce, w którym czułem się bardzo dobrze. Gdy dostałem wypowiedzenie, byłem wściekły, a kto by nie był, gdy utraci się pracę, która daje tyle frajdy i jest częścią życia. Władze firmy mogły rozwiązać to w trochę inny sposób. Przypuszczam, że do dzisiejszego dnia, wiele osób z mojego działu miałoby tam zatrudnienie. Gdyby to ode mnie zależało, to pracowałbym tam nadal i nie szukałbym nowej pracy, do czego teraz jestem zmuszony, a znalezienie czegoś choćby podobnego, graniczy z cudem. No nic, szukam dalej, przeglądając kolejne strony w necie. Pozdrawiam Wszystkich

lllll

Ja tam pracowałem i miło wspominam ludzi:-) A zwolnienia tak jak wszędzie. Szkoda tylko, że liczą się tylko "Układy" Praca na chwilkę przyjąć się i szukać pracy.

rrrr

Może i praca fajna, ale czy w porządnej, szanującej się firmie zwalnia się kogoś niespodziewanie, bez podania przyczyny....WĄTPIĘ! Wyssać do cna i wyrzucić. OTO POLITYKA PERSONALNA.

Firma Detal Koncept sama w sobie nie jest zla. Zle w firmie jest to, ze polityka personalna w tej firmie to marzenie. Ciekawe doswiadczenie do zdobycia. Ale jak ktos szuka pracy na stale to odradzam. Detal Koncept to typowa \\\"sezonowka\\\" w ktorej jest sie tanim wyrobnikiem. Praca fajna dla osob zaczynajacych przygode z handlem. Dla doswiadczonych handlowcow odradzam. Lepiej i-pakiem rzezbic w sklepie niz szukac sklepow chetnych wejsc do sieci. Ogolnie odradzam, ale jak ktos ma ochote moze sprobowac.

anonim23

anonim - 2009-04-17 10:26:48 Wszystko zapowiadało się bardzo dobrze - firma ponosiła koszty na szkolenie moje i kolegów z pracy, wyposażenie pracowników bardzo dobre, lecz już ponad 10 osób zostało tam potraktowane tak jak ja, a mianowicie po okresie próbnym z niewyjaśnionych przyczyn (przy efektywnej pracy i osiąganych wynikach) umowa nie zostaje przedłużana - wytłumaczenie - spółka Emperia nie zezwoliła na przedłużenie danego stanowiska pracy. Tak to prawda ta firma to banda (usunięte przez administratora), która wykorzystuje pracowników, których ma za nic....

detal koncept-Groszek masakra

Firma nie stabilna i tyle pracowałem tam 8 miesiecy.Wszystko zakłamane.Ja bym sobie dał spokój z tą firmą.Organizator groszka ja Was proszę to masakra ten groszek nic nie daje partnerą.900 zł opłaty na kwartał w jakiej firmie tak jest.

AVIRA

NO WŁASNIE JA SAM BYŁEM PRZYKŁADEM ZE FIRMA DETAL KONCEPT PO TRZECH TYGODNIACH PRACY ZWALNIA PRACOWNIKA BEZ PODANIA PRZYCZYNY OCZYWISCIE DOSTAŁE OD FIRMY SAMOCHÓD ,TELEFON ,LAPTOPA NO ALE PRACA ( SZKOLENIE ) NIE TRWAŁA ZBYT DŁUGO POMIMO TEGO TRZY TYGODNIE SPEDZONE W FIRMIE MIŁO WSPOMINAM ATMOSFERA PRACY BARDZO POZYTYWNA.

witam, proszę o dokładniejsze informacje: stanowiska, zarobki, klimat w pracy dziękuje i pozdrawiam

Zostaw opinię o Detal Koncept - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detal Koncept