Zemat Technology Group, Ltd.

Łódź

Zemat Technology Group, Ltd.

Opinie o Zemat Technology Group, Ltd.

Nie polecam - jak ktoś nie ma wyjścia po studiach to wiadomo cza iść, ale ZEMAT nie jest pracodawcą dbającym o pracownika. Idą po najmniejszej linii oporu. Zdecydowanie polecam inne firmy. Nadgodziny wpisują jako premie oszuści...i później ci mowia ze dostałes premie...oby jakiś urząd ich w końcu namierzył...

Orso
@pracownik 09.03.2017 17:27

Polecam zatrudnienie u pracodawcy, ktory nadgodziny uwaza za obowiazek i bezplatne praktyki w ramach umowy, tudziez zatrudnia na najnizsza a reszta pod stolem. W zemacie masz wszystko co do zlotowki wyplacone na czas, lacznie z weekendami 100%, ozusowane, oskladkowane. Przeszedlem kilku pracodawcow i ten jest zdecydowanie"pro pracowniczy". Nie ma problemu zeby wyjsc, kiedy musisz cos zalatwic, badz masz nagla awarie rodzinna i nie dotrzesz do pracy. Kazdy to zrozumie, pod warunkiem, ze nie jestes obibokiem, ktory po tygodniu pracy przynosi L4, zeby odpoczac, bo niestety minusem firmy jest to, ze akceptuje nieraz takie zachowania.

Zostaw opinię o Zemat Technology Group, Ltd. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zemat Technology Group, Ltd.