Opinie o Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop w Łódź

lechu

Siemka, spędziłem w tej firmie ponad dwa lata i dzięki tej pracy dużo lepiej radzę sobie w życiu. Już pięć lat temu niemiałem większych problemów by wyciągnąć 2-3 koła miesięcznie. Mam dużo większą pewność siebie i z powodzeniem do dziś przechodzę każdą rozmowe kwalifikacyjną, itp. Pozdro Kiler Just

Loczek

Pozdro dla killera jakos ci sie biuro jeszcze trzyma wodzu hehe Pozdra dla Pączka i Michala

Jest taka możliwość pod warunkiem że nauczysz sie na blachę prezentacji i jesteś zawzięty oraz pewny siebie to 2 000 z palcem w nosie.

A czy ktoś kto pracował tam przy tej "modernizacji" związanej z Cyfrą+ rzeczywiście zarobił po miesiącu 2-3 tysiące złotych(netto) jak ponoć piszą w umowie o prace?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Ja również miałem wątpliwą przyjemność uczestnictwa podczas dnia próbnego. Łatwość z jaką wstawiają poczciwym ludziom wazelinę jest porażająca. Nie widzę tutaj nic różnicującego tę formę sprzedaży od akwizycji i nie rozumiem dlaczego nikt nie chce tego przyznać wprost. Na szkoleniu sie juz nie pojawilem i nie chce mieć z tą firmą do czynienia. Zdecydowanie nie polecam chyba ze komus brak kręgosłupa moralnego

Fakt ze oglaszajac sie klamią... ale mysle ze w inny sposob (piszac prawde) nie pozyskaliby pracownikow. nikt nie przyszedlby ze swiadomoscia ze jest to akwizycja..a tak moze praca sie spodoba:) na wakacje w sam raz, czesto fajne towarzystwo, a kasa naprawde duza z tego, pozdro

Tak, zarobki sa takie jak mowia... Ale jesli Ci nie pasuje za 4000 chodzic od drzwi do drzwi to zycze Ci szczescia szukajac takich zarobkow, pracujac duzo ciezej... I to nie jest akwizycja. Akwizytorzy reklamuja i namawiaja ludzi do kupna a w my nikogo nie namawiamy i nie reklamujemy... Byles na cyfrze+ wiec widziales ze kto chce to bierze a kto nie chce to nie... Nikt nikogo nie zmusza...

Rudy

Ja również odwiedziłem tą firmę na moje nieszczęście. Zmarnowany dzień i tyle. Z panią która miała mnie uczyć pojechałem do Zgierza (tramwajem) i tam chodziliśmy i pukaliśmy do drzwi mieszkań oferując niesamowitą okazję kupna cyfry+ :) he he i to niby modernizacja anten TV dofinansowywana przez państwo obejmująca całą gminę. Generalnie SZIT jak cholera nie polecam ciekawe czy na prawdę zarabiają tyle co mówiła

Radi

Ta firma wprowadza w błąd kandydatów do pracy od wielu lat, i jak dotąd nie ponosi za to konsekwencji! Oferowane stanowiska pracy są fikcyjne - naprawdę poszukują ludzi do akwizycji ulicznej. Przez te lata pewnie tysiące osób zmarnowało swój czas i pieniądze.

na

DO WSZYSTKICH POSZUKUJĄCYCH PRACY MAGAZYNIERA, PRACOWNIKA BIUROWEGO, SPRZEDAWCY (Łódź) Firma ogłasza sie w różnych gazetach w całej Polsce pod lakoniczną nazwą FHU , ściemnia ludziom, ze są kanadyjską firmą współpracującą z różnymi znanymi markami np Casio,proponują wyzej wymienione stanowiska, a zadaniem przyszlego pracownika jest TRUDNIENIE SIĘ AKWIZYCJĄ,KTÓRĄ NAZYWAJĄ MARKETINGIEM a konkretnie praca polega na wciskaniu bazarowych perfum za 40zł lub innych detali.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop?

Kandydaci do pracy w Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop
1.9/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Grodzieńska 4/8 lok. 52
    94-016 Łódź