XConcept Sp. z o.o.

Opinie o XConcept Sp. z o.o.

kimi

a co masz jakieś informacje od nich, że poszukują pracowników, jeżeli tak to daj informacje,ponieważ ja wczesniej chciałem sie zatrudnic do nich ciagle sledziłęm na goworku oferty pracy, jendka niczego nie mieli, ja bede wdzieczny za info jakie stanowisko maja wolne.

XXXConcept

w Wola Park mam trzy ulubione miejsca: 1. stoisko z rybami, 2. stoisko z garmażem, 3. firmę XConcept. na stoisku z rybami i garmażem mniej śmierdzi rybami i kapustą.

ahahaha

ahahahaha

youknowwho

Mnie osobiście w XC/4F nie było źle. Co prawda, po każdym statusie (niezależnie od wyników) miałam ochotę rzucić tę [usunięte przez moderatora] robotę, ale dało się żyć. Do czasu oczywiście, a jak tylko sytuacja przestała mi kompletnie odpowiadać, bez wahania zawinęłam manatki. Muszę przyznać prezesowi, że jest totalnym mistrzem demotywowania i zniechęcania do pracy. Wie to każdy kto kiedykolwiek miał okazję z nim współpracować. Pomijam już żenujące pensje większości pracowników. Żeby nie było, są też jednostki, których zarobki są całkiem ok, ale osiągniecie tego pułapu oznacza kompletną rezygnację z własnego zdania i całkowite podporządkowanie prezesowi, przy jednoczesnym żenującym i bijącym po oczach braku kompetencji - a to swoją drogą kolejny świetny sposób na zdemotywowanie pracowników: zrobić z kogoś, kto nie ma pojęcia o niczym osobę decyzyjną w zakresie wszystkich kompetencji agencji tylko dlatego, że jednostki kompetentne nigdy nie zgodziłyby się na bycie czyjąś pacynką. Niesprawiedliwością byłoby jednak stwierdzenie, że nic nie wyniosłam z przygody z XC, ponieważ poznałam tam wspaniałych ludzi, których pozdrawiam z całego serca (wiem, że czytacie :*), ale również wiele się nauczyłam, w tym przede wszystkim: jak nie zarządzać firmą, jak nie traktować pracowników, jak nie traktować klientów, ale też jak skutecznie przegrywać przetargi, jak demotywować ludzi do pracy, jak efektywnie odstraszać obecnych klientów, jak skutecznie zrujnować potencjał wspaniałej agencji... Myślę, że kiedy pan prezes przeczyta te opinie pomyśli, że wbijam mu nóż w plecy tymi słowami, ale głęboko wierzę, że zmusi go to do refleksji nad tym ile razy on sam robił to swoim oddanym pracownikom i jak często jego zachłanność i potrzeba władzy krzywdziły wszystkich w firmie. Ale może zrozumie też, że obecna kondycja firmy to nie wina pracowników, a jego zupełnie nieprzemyślanych strategicznych decyzji.

hehe

Zajebisty jest ten portal. Komentarze są genialne. Warto traktować XConcept tak samo jak 4Frame bo to ta sama firma. Komentarz wyżej mówi już bardzo dużo. Jeśli spojrzycie na rotację jaka panuje w tej firmie/tych firmach to odpowiedź nasunie się Wam sama. Nie można oczywiście narzekać do granic możliwości, bo byłoby to nadużycie. Każdy orze jak może. Mamy gospodarkę wolnorynkową i każdy może założyć swoją firmę i robić co chce :) :) A pracownicy mogą wybierać. Jeśli jesteś juniorem, to warto tam pójść żeby zobaczyć co Cię może czekać jeśli będziesz niegrzeczny. Nie ma się od kogo uczyć. Prezes ma głowę na karku, ale to jego przydupas będzie ojcem jednej dobrej rzeczy. Ojcem zamknięcia tego tematu heheheheh

ExConcept

Radzę ostrożnie podchodzić. Państwo wzięli się za coś, o czym nie mają pojęcia, co samo w sobie nie jest złe - wiadomo, gdzieś trzeba zacząć. Najgorsze, że nie słuchają ludzi doświadczonych. Efekt jest taki, że co lepsze osoby, które mają trochę odwagi przechodzą gdzie indziej, a osoby na ciepłych posadkach nie biorą za nic odpowiedzialności. Słowem, jeśli nie przeszkadza Ci robienie rzeczy pozbawionych sensu i wolisz nie mieć własnego zdania, to może być miejsce dla Ciebie. Z drugiej strony to samo możesz uzyskać w najbliższej korpo na lepszej umowie.

Zostaw opinię o XConcept Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XConcept Sp. z o.o.