Display Print

Luboń

Opinie o Display Print

Igor

Czy ta cisza jest spowodowana ogólnym zadowoleniem pracowników? Mam zamiar aplikować do firmy dlatego pytam.

Patrycja

Jak wygląda proces rekrutacji w Display Print? Obecnie na stronie pracodawcy dostępnych jest kilka ofert pracy. Na co warto zwrócić uwagę przygotowując się do pierwszej rozmowy? Czy ktoś z was ma doświadczenie w tej kwestii? Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy będą to ważne informacje, które pozwolą jak najlepiej zaprezentować się podczas rekrutacji.

gbfh

@ mja drukarza znaleźli i akltualnie poszukują Montera regałów i wyposażenia marketów do wielu miesjcowości

mja

widze, ze pojaiwły się oferty pracy jako drukarz cyfrowy

po

Nie można dodawać opinii na temat firmy.

Karol

Hej, czy ktoś pracował w firmie i może napisać jak jest. Jak wygląda wynagrodzenie, jaka atmosfera i ludzie co pracują. Chciałbym sie zatrudnić ale nie wiem czy warto (usunięte przez administratora)

ilonka

Widze, że ta firma jako jedna z pierwszych postanowiła działać w zakresie obróbki tworzyw sztucznych oraz druku, ale od lat już pracują, więc widze, ze to zaufana firma. Teraz tylko zastnawiam się jak wygląd u nich rekrutacja.

endrju

Firma z dużym potencjałem, zaplecze produkcyjne i socjalne na wysokim poziomie. Polecam!

miki

pomyłka

Daniel

To fajny moment zawsze, gdy kierownictwo udziela się na tego typu forach i komentuje, to co przeczyta na swój temat. Fajnie, jak dodatkowo ten komentarz/odpowiedź opiera się na uzasadnieniu i kulturze przede wszystkim. Display Print zrobiło to prawie dobrze, ale do ideału niestety brakuje wiele patrząc na ostatnie zdanie.

suy

Teaz z tego co patrzyłem poszukiwli kogośdo pracy - na stanowisko grafika projektanta. Mam odpowiednie doświadczenie i zdolności - wydaje mi się, że mógłbym tu za w miarę rozsądne pieniąze przyjąć pracę. Nie wiem cthyba tyklo jednego - jaka jest szansa, że nie wyboiorą jakiś gości przypadkowych tyllko osoby, które wymiotły rekrutację.

Zostaw opinię o Display Print - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Display Print