moduloPL

Mikołów

Opinie o moduloPL

nowoprzyjęty

DOBRE zarobki, nowo przyjęty na rękę dostanie nawet 2200zl. im dluzszy staz tym lepsza płaca. polecam

Michał

Faktycznie - firma może i nieduża, ale można łatwo znaleźć o nich informacje @lolek. Ktoś wie, czy oferują staże?

Jak dla mnie firma prywatna jak każda inna. Nigdy nie będzie kokosów. Nie wiem czego ludzie się spodziewają w naszej przecudownej Polsce ale niech chociaż się cieszą że maja ta pracę. Zarobki nie najgorsze (bywały gorsze). Co do pracodawców, jeśli zachowanie pracownika do pracodawcy jest w porządku z szacunkiem to i pracodawca będzie Cię szanował. Trzeba pamiętać, że skoro on daje Ci na chleb to Ty powinieneś się odwdzięczyć tym samym. Zawsze to idzie we dwie strony.

Anatol

Dramat. Pan P. zwany małym kur [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lem jest [usunięte przez moderatora] z Włoch, niepotrafiącym kierować zespołem i rozmawiać z ludźmi. Generalnie włoska ekipa uważa się chyba za dobroczyńców, więc każdy się powinien cieszyć, że w ogóle byli łaskawi dać komukolwiek pracę. Chorować nie wolno – informowanie pracodawcy, że jest się chorym jest jednoznaczne z groźbą zwolnienia. Jak jest coś źle zrobione, winnym nigdy nie będzie Pan Włoch. Szczerze odradzam, nawet gdyby obiecywali górę kasy.

anonim2

ZGADZAM SIĘZ TOBĄ!!!!PORAŻKA!!!1

"Firmę" prowadzi rodzinka z włoch. Totalna porażka. A ten [usunięte przez moderatora] p. człowieka ma za śmiecia. O płacy nawet nie wspominam ;/

Zostaw opinię o moduloPL - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie moduloPL