vwpPoznań

Poznań

Opinie o vwpPoznań

SZACUNEK

W pewnym wydaniu specjalnym VWP zostało napisane : ,, Nasz szacunek dla pracy innych osób jest podstawowym warunkiem trwałego sukcesu. Aby możliwe było osiąganie wspólnych celów, musimy szanować wkład każdej osoby " Panowie mam propozycje nie obrzucajmy się błotem na forum jak to robią politycy w telewizji, SZANUJMY SIĘ !!! 3majmy się RAZEM Może VWP uszanuje i doceni to, że pracownicy są na każde zawołanie, że nasz wkład to praca w weekendy ( jak widać czasem bezpłatnie ) Może zatem w ramach szacunku przestaną nas straszyć paragrafami, ,,złotymi piaskami ", zwolnieniami i zmuszać do nadgodzin w letnie weekendy. Każdy z nas ma jakieś zajęcia poza pracą. Bo spędzając 3/4 czasu w pracy trzeba jakoś odreagować Pozdrawiam SZACUNEK

Zostaw opinię o vwpPoznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vwpPoznań