Handel Artykułami Przemysłowymi. Marta Nastaziak

Wołomin

Opinie o Handel Artykułami Przemysłowymi. Marta Nastaziak

mkanie

czy mi sie zdaje i dobrze słyszałam że ta firma to jest jednak jednoosobowa działalność prywatna? odpiszcie bo nie wiem czy jewst sens tam pracy szukać

klon

Pracowałem w tej firmie , osoby prowadzące bardzo słabe dla pracowników przewinęło się tam masa ludzi nie którzy też jak ja nie dostali wynagrodzenia za pracę nie polecam wyjątkowo tych ludzi każdy dla nich to złodziej, oszust, bardzo nie przyjemni dla pracownika czytaj: niewolnika

Zostaw opinię o Handel Artykułami Przemysłowymi. Marta Nastaziak - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel Artykułami Przemysłowymi. Marta Nastaziak