Magkrak

Kraków

Opinie o Magkrak

Poki

Ciągle jest wakat na PH Warmińsko-Maurskie. Wysyłałem CV ja i moi kumple i nikt do nikogo się nie odezwał. Mamy pecha, czy ta firma tak na prawdę nie potrzebuje przedstawiciela na ten region... Powielam też pytanie powyżej jak jest z autem, czy jest podstawa itd.

Zainteresowany

Witam, Proszę o opisanie stanowiska PH, tj. auto - czy do użytku prywatnego? target? podstawa, uwowa? Pozdrawiam

Gonzalo

Witam Czy coś się poprawiło w taj firmie ponieważ jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie na PH i zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji, chodzi mi głównie o wysokość oraz terminowość wypłacania wynagrodzenia.

IREK

zdecydowanie kiła nad kiły , nie polecam najgorszemu wrogowi.Przedstawiciele rotacja co 2 miechy, 1600 podstawy ! hahahah ( usunięte przez administratora ) atmosfera jak z kanale z fekaliami, meczenie nery co miesiąc kiedy wypłata ! pomimo spływu nalezności ! Generalnie DNO!

kojot

Czy ktoś wie jakie zarobki sa na wtryskarkach i jaka atmosfera na produkcji

ads

ok. wiem wszystko proszę także o opinie nt. stanowiska PH - tylko realną, nie tylko same wylewne gorycze. Sam nie pracuje w rewelacyjnej firmie, ale chciałbym mieć porównanie. Wiadomo (nie ma nigdzie dobrze), proszę o konstruktywną wypowiedź. Praca: narzędzia, zarobki, czas pracy, teren, plany sprzedażowe, atmosfera, benefity pozapłacowe Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

bxbxbxs

Praca po 8 godzin dziennie na miejscu pakowacza na dłuższą metę nie do przejścia. jest to praca na akord, a pieniądze z tego nijakie. Atmosfera między pracodawcą a pracownikiem beznadziejna...

Państwo którzy zarządzają to firmą muszą się bardzo dużo nauczyć o traktowaniu pracowników magazynowych jak i kierowców (przedewszyskim kierowców). Nie polecam podjęcia pracy w tej Firmie !!!

chętny
@001 25.01.2010 13:12

ci panstwo tez nie wiedzą,że pracownicy wynoszą towar jak swój.

Zostaw opinię o Magkrak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magkrak