P.U.i.H Mariusz Nesteruk

Radzymin

Opinie o P.U.i.H Mariusz Nesteruk

Dan
użytkownik zarejestrowany

Czy do P.U.i.H Mariusz Nesteruk jest jakaś w tym momencie akcja przyjmowania nowych pracowników czy nie ma?

anonim - 2009-04-15 23:46:28 Słowa kojarzące się z P.U.i.H Mariusz Nesteruk (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna,profesionalna,rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako :bardzo dobra... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są:dobra,super... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1000 Najbardziej podobało mi się w P.U.i.H Mariusz Nesteruk:miła atmosfera,praca samodzielna Najbardziej nie podobało mi się w P.U.i.H Mariusz Nesteruk:mało pracy. Jako administrator w spółdzielni lekceważy swoje obowiązki

użytkownik zarejestrowany

Zostaw opinię o P.U.i.H Mariusz Nesteruk - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.i.H Mariusz Nesteruk