dud-imprex jan gawron

Rybnik

Opinie o dud-imprex jan gawron

zibi

WLASCICIELEM JEST PAN JANEK,A ZA NIM BIEGA JAK CIEN- SYNECZEK T [usunięte przez moderatora]. PLACI GROSZE, LUDZIE ROBIA NA CZARNO ALE NIE WSZYSCY. ZERO BHP NAWET ODZIEZY. I ZAWSZE PLACZE ZE DOLOZYL DO INTERESU. NO ALE WILLA STOI NOWA, MERCEDES ITD. A LUDZIOM PLACI CZASEM NA RATY. DZIWNE SKORO FIRMA RAFAKO (NA TERENIE KTOREJ WYKONUJE USLUGI) PLACI NA CZAS. SAMA ROBOTA NIE JEST ZLA, ALE WLASCICIEL FIRMY TO NAJUCZCIWSZY NIE JEST!!!

Zostaw opinię o dud-imprex jan gawron - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dud-imprex jan gawron