Żabka

Krosno

Opinie o Żabka

A zamiast wypisywać żale w komentarzach. Proszę zgłosić do PIP-u takich odważnych pełno! Tylko w taki sposób można ukrócić nieuczciwość przedsiębiorców stosujących takie praktyki. PiP na pewno podejmie działania. Znam wiele przypadków skutecznego zakończenia. Tak nawiasem to Żabka jest marnym pracodawcą ajent prowadzący sklep tej sieci to wyrobnik taki sam jak jego pracownik. Różnica jest taka że on ponosi konsekwencje chciwości sieci która płaci mu 5% od obrotu sklepu przy kosztach ajenta ok.10 tys zł miesięcznie. Prawda jest taka że ajencje i franczyzy w Polsce opierają się na [usunięte przez moderatora]. Jedynym wygranym są właściciele sieci..

Zostaw opinię o Żabka - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka