Bartona s.c.

Barczewski dwór

Opinie o Bartona s.c.

anonymous

Dokładnie tak ja pracowałam w 2010 roku i do dziesiejszego dnia nie dostałam świadectwa pracy.Macie może jakieś namiary do nich?

również u nich pracowałam. Miałam tą samą sytuacje. NIE PRACUJCIE U NICH!!!!!![usunięte przez administratora]

zatrudniają na umowę zlecenie wpisując kwotę wynagrodzenia 400zl rzeczywiste wynagrodzenie to 7zł na godz na koniec miesiąca zabierają umowę by nie płacić składek (tzw u,owa w kit) pracowałam miesiąc po czym zwinęli stoisko nie wypłacając wynagrodzenia

Zostaw opinię o Bartona s.c. - Barczewski dwór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartona s.c.