Opinie o Insurgo Consulting Ltd w Nottingham

Agencja Rekrutacyjna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Insurgo Consulting Ltd w Nottingham

zed Nowy wpis

tomaszko, to fakt Insurgo Consulting Ltd to dobra firma. Działają w UK, także aktualnie mało tu opinii od Polaków. widziałem niedawno jak szukali do pracy rzeźnika wykrawacza, to wiadomo trzeba było znać angielski jak i mieć 2 lata doświadczenia w zawodzie.

pracownik Nowy wpis

Pracuje dla Insurgo juz jakis czas i jak na razie wszystko jest ok. Dom jest w porzadku, blisko pracy. Agencja dostarczyla lozka, sofy, lodowke i to chyba wystarczy. Na prawde nie rozumiem o co ta cala afera, przeciez zadko kiedy w anglii mozna dom w pelni umeblowany wynajac. Opamietajcie sie ludzie, idzcie popracowac do DKM-u to zobaczycie co to znaczy miec problemy z agencja...

jarek nabity w butelke Nowy wpis

Słowa kojarzące się z tą firmą to wałek:bo przyjechałem usłyszeć sorry. Możliwość rozwoju tak oczywiście zwiedziłem kawałek anglii ale nie miała to być wycieczka lecz praca Atmosfera i ludzie tam pracujący są beznadziejni wałkarze Od jakiej stawki można negocjować pensję,mówimy tu tylko o stratach ,a suma zależy z jak daleka przyjechałeś Najbardziej w tej firmie podobało mi się to że nikogo niebyło i nawet nie było komu naubliżać.Ludziska nie jedżcie z tej pwiedzmy firmy nigdzie ,bo tak jak ja przyjedziecie do firmy a tam wszyscy oczy w słup,ale mi wałek wykręcili i to na początku roku.Za chamstwo 5 gwiazdek.(usunięte przez moderatora)

Najgorsza agencja na jaką trafiłem ,złodziejska i są oczywiście wieczne problemy.Typowo angielski (usunięte przez moderatora) jest szefem ,dorobkiewicz ,jeśli masz wybór innej agencji nie zastanawiaj sie .A co do mieszkań wynajmowanych przez tą agencje -bez meblii w cenie luksusowego apartamentu!

marcin szczepanski

bardzo dobra obsługa, także w języku polskim, miłe panie :), polecam, fachowa agencja, konkretna i pomocna

Zostaw merytoryczną opinię o Insurgo Consulting Ltd - Nottingham

Insurgo Consulting Ltd