BADOG

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o BADOG

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BADOG

lidka
użytkownik zarejestrowany

jestem zainteresowana podjęciem stażu albo stałej pracy w Badog i chciałabym prosić o informacje, czy dodawali ostatnio nowe ogłoszenia, że kogoś szukają. nie mam dużego doświadczenia w branży, jestem świeżo po studiach i bardzo chciałabym pracować w zawodzie. będę wdzięczna za wszelkie informacje o firmie.

anonim

prowizoryczna agencyjka PR, realizujaca projekty tylko po to, zeby napompowac kurs akcji klienta, poleconego przez pseudo znajomych wlasciciela. komornik stuka do drzwi srednio raz na miesiac. brak jakichkolwiek standardow działań i odpowiednich warunkow do pracy (czasem nie ma prasy, czasem internetu, do klienta to najlepiej tramwajem na wlasny koszt). osoby na stanowiskach zarzadzajacych maja marne kompetencje, brak mozliwosci rozwoju. a co najwazniejsze i podkreslam to jeszcze raz wlasciciel jest niewyplacalnym oszustem. do zgloszenie nie tylko do PIP, ale i do prokuratury.

anonim2

twarde zarzuty, kwalifikujące się do PIP. o konkrety proszę na [usunięte przez moderatora]

anonim

Brak szacunku, spóźnienia z wypłatami wynagrodzeń, grożenie, [usunięte przez moderatora], brak organizacji, histeryczna pani art.

Zostaw opinię o BADOG - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BADOG