R. Porwisz i Partnerzy-Adwokaci i Radcowie Prawni

Kraków

Opinie o R. Porwisz i Partnerzy-Adwokaci i Radcowie Prawni

ja

mój "przedmówca" chyba nie wie co pisze, albo zapomniał jak praca tam naprawdę wygląda. Szefostwo- tragedia- liczy się tylko KASA, prezesom dużych firm wchodzą bez mydła, byle tylko się nachapać, za wszelką cenę, a pracowników traktują jak swoją własność, do dyspozycji najlepiej 24h na dobę. I na każdym kroku tresura, nikt nigdy za nic nie podziękuje i nie doceni, a opierniczają za wszystko. Pensje też są minimalne i bez żadnych dodatków, ale nie dla wszystkich, bo w Kancelarii są równi i równiejsi. A jednoosobowa "dyrekcja" dołoży wszelkich starań żeby utrudnić pracę. Jednym słowem nie polecam.

Zostaw opinię o R. Porwisz i Partnerzy-Adwokaci i Radcowie Prawni - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R. Porwisz i Partnerzy-Adwokaci i Radcowie Prawni