BIERANOWSKI SP. Z O.O.

Bydgoszcz

Opinie o BIERANOWSKI SP. Z O.O.

er

wlasnie tez tak slyszalem @sindbad chociaz wydaje mi sie ze w kazdej chwili moze sie od nich pojwaic jakas nowa oferta pracy, trzeba po prostu sledzic strone

aaa

Racja praca była by całkiem przyjemna gdyby nie ta złośliwa(usunięte przez moderatora), to zawistna, i fałszywa baba. Dziwię się ze szef ja jeszcze trzyma, nie dość ze nic nie robi to jeszcze wszystkim zazdrości i tylko wprowadza zła atmosferę

XYZ

Zgadzam się z innymi , że praca w tej firmie była by przyjemnością gdyby nie jedna osoba , która ma problemy (usunięte przez moderatora),ze sobą i wprowadza fatalną atmosferę przez swoją zawiść

była pracownica

Zgadam się, że pani (usunięte przez moderatora), ma jakiś problem z wypłatami dla innych, sobie wypłaca w pierwszej kolejności, sama sobie ustala premie, i je wypłaca, cały dzień nic nie robi, wprowadza bardzo nie miłą atmosferę w pracy, szef się jej boi sprzeciwić .

ex-pracownik

księgowa, (usunięte przez moderatora), ma straszny problem z wypłacaniem wynagrodzeń, standardem jest wyplata w 3-4 ratach po max 1000zł na raz. zdarza się, że zaległość za zeszły miesiąc jest wypłacana w ramach wypłaty w kolejnym. Jak się upomina o swoje pieniądze, to można usłyszeć tekst "no przeciez Panu przelałam to zaległe z zeszłego okresu, na bieżące można poczekać". Ręce opadają. Bieranowski jak kolega pisał, jest wizjonerem, który z dnia na dzień mówi "wie Pan, bo ja sobie wymysliłem..." i wywala z pracy bez słowa wyjaśnienia. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem, dybią na handlowców z własną bazą, którą przejmą a człowieka wywalą. I najchętniej by płacili 1500zł/miesiąc i nic więcej

Właściciel to wizjoner oderwany od rzeczywistości. Płace na zatrważającym poziome dałoby się przeżyć, natomiast podejście kadry zarządzającej woła o pomstę od nieba. Awansują jedynie wazeliniarze.

Zostaw opinię o BIERANOWSKI SP. Z O.O. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIERANOWSKI SP. Z O.O.