Restauracja Strada

Salisbury

Opinie o Restauracja Strada

Słowa kojarzące się z Restauracja Strada (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako pozytywną Atmosfera i ludzie tam pracujący są otwarci Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Restauracja Strada: system szkoleń, możliwości rozwoju Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja Strada: nierówne traktowanie niektórych pracowników

Zostaw opinię o Restauracja Strada - Salisbury

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Strada