BH Hucińska i Synowie Sp. z o. o.

Gdańsk

Opinie o BH Hucińska i Synowie Sp. z o. o.

Krzysztof

Pracowałem dla tej firmy i z całego serca nie polecam. Osoba zatrudniona w tej firmie na obojętnie jakim stanowisku z biegiem czasu stanie się gońcem, dostawcą, magazynierem itp. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to też wiele pozostawia do życzenia. Rozmawiałem z kilkoma byłymi pracownikami tej firmy i dowiedziałem się, że nawet PIP interweniował w sprawie wypłaty ekwiwalentów pracownikom. Co jest jeszcze bardzo istotne jeśli zatrudnisz się w tej firmie jako handlowiec musisz wiedzieć, że będziesz najdroższy na pomorzu jak nie w Polsce a jak każdy rabat dany klientowi będzie bardzo mocno bił po Twojej kieszeni. Jeśli szukasz pracy w tej branży polecam z całego serca innych dystrybutorów tych firm. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Zostaw opinię o BH Hucińska i Synowie Sp. z o. o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BH Hucińska i Synowie Sp. z o. o.