Onboard-PR

Opinie o Onboard-PR

romek

z tego co wiem jest to jedyna polska agencja, która otrzymała dwie nagrody Golden Drum 2009, wiec to juz spore wyróżnienie. Oczywiscie działają w branżu public relations no i poza tym mozna ich uznać za pionerów w swojej dziedzinie, bo mają kilka większych firma obsłużonych i tym też sięchwalą na stronie.

żaba

[usunięte przez moderatora], bez rozsądnej gratyfikacji. wykorzystywanie, [usunięte przez moderatora] przełożonej menager na porządku dziennym, jeśli nie siedzi na zwolnieniu lekarskim... w zamian wtedy jej pani senior pokazuje, kto rządzi w dziale. porażka jeśli chodzi o poziom zarządzania zespołem. klienci naciągani na duże budżety, które "obrabiają" stażyści lub asystenci. szalone rotacje.

Specjalista

kadra kierownicza, szefostwo: ostracyzm, [usunięte przez moderatora], koteria, możliwości rozwoju : tylko wyłącznie dla faworytów!, warunki pracy znośne. płace: skandaliczne. Tylko Tomasz Wysocki kompetentny !

Porażka. Zbiorowisko nieudaczników.

Zostaw opinię o Onboard-PR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onboard-PR