Stocznia Gdynia s.a./Stoczna Marynarki Wojennej w Gdyni

Gdynia

Opinie o Stocznia Gdynia s.a./Stoczna Marynarki Wojennej w Gdyni

sternik

ależ szanowny administratorze watek ma się dobrze i nie trzeba zakładać nowego... no chyba ze pod nazwa stocznia komandorów marynarki wojennej

Wiesz o firmie Stocznia Gdynia s.a./Stoczna Marynarki Wojennej w Gdyni więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o Stocznia Gdynia s.a./Stoczna Marynarki Wojennej w Gdyni - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia Gdynia s.a./Stoczna Marynarki Wojennej w Gdyni