Charles & Keith

Łódź

Opinie o Charles & Keith

Praca w tym sklepie zaczynała się bardzo obiecująco. Na początku dobra pensja...ale zawsze z opóźnieniami(miesiąc w miesiąc). Pod ukradkiem zamknęła sklep nie wypłacając swoim pracownikom wypłat oraz nadgodzin w liczbie zbliżonej do ok 100 na kwartał. Na pieniądze czekamy od września...a mamy już grudzień.Sprawa trafiła do sądu. Liczymy na sprawiedliwośc i odzyskanie pieniędzy. To przestroga na przyszłośc, gdyby przypadkiem zamierzali otworzyc w Polsce jakieś sklepy!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Charles & Keith - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Charles & Keith