Opinie o marco-pol POD KOPUŁĄ w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy marco-pol POD KOPUŁĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w marco-pol POD KOPUŁĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o marco-pol POD KOPUŁĄ w Świdnica

Mateusz Nowy wpis

@mira na jakiej umowie pracowałeś ?

tom @ wp i pl Nowy wpis

wlasciciel pan marek obiecuje zlote gory pracowalem tam piec dni nie zaplacil mi daje 8 zl w pierwszym tygodniu pote niby podwyzka za ten tydzien nie placi co obiecal po osiem zl syf na kuchni mrozone jedzenie odgrzewane w mikrofali ucina godziny pracy wymaga jezdzenia po swidnicy 80 km /h picca mrozona bieze 2zl za sos do pizcy zaden pip itp nie zjmie sie ta spraw samochody do rozwozu piccy brut zatrudnia na czarno wekorzystuje urzad pracy

Aśka Nowy wpis

Widzę, że ostatnie komentarze były dodawane dość dawno, ktoś wie co się teraz dzieje z firmą Marco-pol POD KOPUŁĄ?

daniel Nowy wpis

dzieki bogu ze weszlem dzis sprawdzic onpinie bo chcialem isc tam o prace spytac ale odrazu mi sie odechcialo [usunięte przez moderatora] .... tez w mexicanie jest wiec przestrzegam !!! [usunięte przez moderatora]

Czy rozmowa kwalifikacyjna w marco-pol POD KOPUŁĄ spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
;)

dajcie spokój ,szkoda gadać na ten temat RACJA ŻE TO SYF, ale to już każdy wie

mira

tak to racja,pracowałam tam i bardzo tego żałuję [usunięte przez moderatora]

Mirek

widzę,że nie jestem sam kto ma takie samo zdanie o tym PANU popieram w 100 % wypowiedziane każde słowo Nicoli

Zostaw merytoryczną opinię o marco-pol POD KOPUŁĄ - Świdnica

marco-pol POD KOPUŁĄ