marco-pol POD KOPUŁĄ

Świdnica

Opinie o marco-pol POD KOPUŁĄ

tom @ wp i pl

wlasciciel pan marek obiecuje zlote gory pracowalem tam piec dni nie zaplacil mi daje 8 zl w pierwszym tygodniu pote niby podwyzka za ten tydzien nie placi co obiecal po osiem zl syf na kuchni mrozone jedzenie odgrzewane w mikrofali ucina godziny pracy wymaga jezdzenia po swidnicy 80 km /h picca mrozona bieze 2zl za sos do pizcy zaden pip itp nie zjmie sie ta spraw samochody do rozwozu piccy brut zatrudnia na czarno wekorzystuje urzad pracy

Aśka

Widzę, że ostatnie komentarze były dodawane dość dawno, ktoś wie co się teraz dzieje z firmą Marco-pol POD KOPUŁĄ?

daniel

dzieki bogu ze weszlem dzis sprawdzic onpinie bo chcialem isc tam o prace spytac ale odrazu mi sie odechcialo [usunięte przez moderatora] .... tez w mexicanie jest wiec przestrzegam !!! [usunięte przez moderatora]

;)

dajcie spokój ,szkoda gadać na ten temat RACJA ŻE TO SYF, ale to już każdy wie

mira

tak to racja,pracowałam tam i bardzo tego żałuję [usunięte przez moderatora]

Mirek

widzę,że nie jestem sam kto ma takie samo zdanie o tym PANU popieram w 100 % wypowiedziane każde słowo Nicoli

Zostaw opinię o marco-pol POD KOPUŁĄ - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marco-pol POD KOPUŁĄ